Przewodniki

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>

 • Przewodnik turystyczny
  Praktyczny poradnik turystyczny - zaplanuj z nami podróż, wakacje, wczasy - w Polsce i za granicą, nad morzem i w górach. traveltips.pl jest stroną poświęconą praktycznej stronie podróżowania redagowaną głównie przez internautów. Możesz tu znaleźć praktyczne informacje przydatne w czasie Twoich podróży po Polsce, Europie, Świecie.
  http://traveltips.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wczasy Cypr

  wczasy Cypr
  Cypr - wyczerpujące informacje dla wszystkich planujących wyjazd na wakacje na Cypr Historie, opisy miast i regionów, zwyczaje i zabytki.Cypr jest położony we wschodniej części Morza Śródziemnego. Językiem urzędowym jest język grecki i turecki. Można się posługiwać także angielskim.
  http://www.cypr-przewodnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wczasy Emiraty Arabskie

  wczasy Emiraty Arabskie
  Każdego turystę przyciąga do Zjednoczonych Emiratów niewątpliwie kultura arabska. Jest to wspaniałe miejsce na wymarzone wakacje, orientalny wschodni klimat i liczne atrakcje to niezapomniane wrażenia jakie zostaną w naszej pamięci. Na Wybrzeżu Zatoki Perskiej można zobaczyć pięknie zagospodarowane plaże,ich egzotyka nas urzeknie. Znajdzie się także wiele rozrywek dla osób lubiących spędzać czas aktywnie, w Dubaju można się udać do parku wodnego Wild Wadi, tam na pewno nikt się nie będzie nudził. Udając się do Centrum Handlowego City Center niewątpliwie poddamy się szaleństwom zakupów.
  http://www.emiraty-przewodnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wczasy Izrael

  wczasy Izrael
  Izreal - wyczerpujące informacje dla wszystkich planujących wyjazd na wakacje do Izrealu Historie, opisy miast i regionów, zwyczaje i zabytki. Izrael położony jest na Bliskim Wschodzie,pomiędzy Morzem Śródziemnym, Morzem Martwym i Morzem Czerwonym. Językiem urzędowym jest hebrajski, arabski używany oficjalnie przez mniejszość arabską, najbardziej znanym językiem obcym jest angielski.
  http://www.izrael-przewodnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wczasy Jamajka

  wczasy Jamajka
  Jamajka to idealne miejsce na wakacje,kraina słońca i reggae. Piaszczyste plaże na których można się godzinami opalać, błękitna woda w której warto popływać a przede wszystkim piękne krajobrazy które trzeba zobaczyć to wszystko co zapiera dech. Wyspa zachwyca wspaniałym klimatem,swoją roślinnością, każdy człowiek marzy aby spędzić chociaż kilka godzin w tym pięknym miejscu, bo każda chwila na pewno będzie nie zapomniana.
  http://www.jamajka-przewodnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt