Spis treści

Psycholog

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Psychoterapia Poznań

  Psychoterapia Poznań
  Psychoterapia, a także szeroko rozumiana pomoc psychologiczna adresowana jest do wszystkich, bez względu na wiek, płeć lub też specyfikę problemu. Wyjątkowość tej formy pomocy polega z jednej strony na procedurze leczniczej, z drugiej jednak na czynnościach prewencyjnych. Higiena zdrowia psychicznego, właściwej kondycji emocjonalnej jest tak samo ważna jak codzienna troska o naszą fizyczność. Psycholog - rola, jaką odgrywa w procesie terapii, jest na wskroś modyfikowalna i skorelowana specyfiki pacjenta, a także jego problemu. MIND Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne to znakomita oferta dla osób z Poznania, a także pobliskich miejscowości, na przykład Swarzędza.
  http://mindpsycholog.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Skuteczny psycholog - Ursynów

  Skuteczny psycholog - Ursynów
  Czasami w naszym życiu dzieją się rzeczy, z którymi sami nie potrafimy sobie poradzić. Dręczy nas wewnętrzne napięcie wywoływane przez najróżniejsze problemy natury psychicznej, emocjonalnej. W takiej sytuacji nie powinno się pozostawać obojętnym. Psycholog jest odpowiednią osobą w takiej sytuacji. Jeśli szukacie Państwo dobrego psychologa, który przyjmuje w okolicach Ursynowa bądź Mokotowa to zapraszamy serdecznie do naszej oferty dostępnej na stronie www.
  http://pracowniaterapeutyczna.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Psycholog Pruszków

  Psycholog Pruszków
  W Instytucie Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w miejscowości Pruszków pracują wykwalifikowani psychologowie, których wiedza poparta jest dogłębnymi studiami oraz praktycznym doświadczeniem. Zespół zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz grupową w podejściu psychodynamicznym oraz psychoanalitycznym. Spotkania organizowane są zarówno dla dzieci oraz młodzieży jak i dorosłych. To, co wyróżnia Instytut Psychologii w Pruszkowie to profesjonalne, indywidualne podejście.
  http://psychoanaliza.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Psycholog Warszawa

  Psycholog Warszawa
  Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii &#8211; Gutkowski ma oddziały w kilku miastach Polski. Warszawa to miasto, w którym postał pierwszy ośrodek z inicjatywy Sławomira Gutkowskiego. Pozostałe oddziały znajdują się w Łodzi, Ciechanowie, Katowicach i Poznaniu. Prywatny psycholog udziela fachowej pomocy osobom, które borykają się z uzależnieniami i wszelkiego typu problemami.
  http://www.hipnoza.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Automatyka-Elektronika-Unipol BHP Badania marketingowe Agencja celna Agencja rekrutacyjna Agencje Ochrony Choreograf DJ na wesele DivX i DVD
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt