Strzelectwo
 • Oficjalny dystrybutor CR Speed oraz D-shoot w Polsce

   Oficjalny dystrybutor CR Speed oraz D-shoot w Polsce
  CALX_ sklep internetowy oferujcy wiatrwki i militaria bez zezwole, pistolety gazowe, karabinki pneumatyczne,naboje, akcesoria do broni, ASG, noe, odzie i ekwipunek dla myliwych, lornetki, noktowizory, sprzt survivalowy, noe, scyzoryki, celowniki do wiatrwek. Artykuy obronne: gaz obronny i pieprzowy, paralizatory.
  http://www.calx.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam

 • Amunicja dla myliwych

  Amunicja dla myliwych
  Sklep myliwski Sok ju od 2008 roku zajmuje si kompleksowym i specjalistycznym wyposaaniem pasjonatw owiectwa w akcesoria myliwskie, specjaln odzie, bro dla myliwych i amunicj dla myliwych. Polowanie jest nasz pasj, dlatego cenimy jako akcesoriw dla myliwych. Tylko produkty o najwyszej klasie i funkcjonalnoci znajduj si w naszym asortymencie. Zapraszamy do naszego sklepu myliwskiego w Krakowie lub do zakupw przez internet i nasz stron. Gwarantujemy obsug na najwyszym poziomie.
  http://www.sklepsokol.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam

 • Sklep myliwski Traperzy.pl

  Sklep myliwski Traperzy.pl
  Sklep internetowy z odzie myliwsk oraz obuwiem myliwskim sprawdzonych firm z USA. Sprzedajemy bardzo dobrej jakoci odzie dla myliwych take w kamuflau myliwskim. Jest to oryginalny kamufla amerykaskich firm Realtree i Mossy Oak. Odzie t importujemy midzy innymi z USA. Jestemy rwnie dystrybutorem firmy Stealth Gear, ktra zajmuje si szyciem odziey przeznaczonej specjalnie dla fotografw przyrody. Wartym uwagi produktem s rwnie praktyczne mobilne czatownie dla osb fotografujcych zwierzta.
  http://www.traperzy.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam

 • Koło Łowieckie Śokół

  Koło Łowieckie Śokół
  KOŁO ŁOWIECKIE SOKÓŁ w CZĘSTOCHOWIE (zwane również okresowo kołem łowieckim nr 2) Powstało na przełomie 1946/1947 roku, wywodzi się od czterech organizatorów Kol- Malczaka, Radosławskiego,Sikory,Wieczorka. Nazwę koła zaproponował kolega A Sikora. Pierwsze spotkania organizacyjne odbyły się w drugiej połowie 1946 r w mieszkaniu kol E. Radosławskiego
  http://www.kolo-sokol.czest.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt