Szkolenia specjalne
 • Szkolenia Norma

  Szkolenia Norma
  Na dodanej WWW chcielibymy przedstawi i jednoczenie zachci do uczestnictwa oraz poleci wszystkim specjalistom, czy te pracownikom, ktrzy zajmuj si wykonywaniem kosztorysw, nasz cykl kursw. Jeli wydaje Ci si e o tworzeniu kosztorysw wiesz ju wszystko, zapewne tak jest, ale my moemy Ci pokaza jak sprawnie obsugiwa oprogramami przeznaczonymi do kosztorysowania. Mamy 3 poziomy kursw w zalenoci od nabytych dowiadcze w budowaniu kosztorysw w programie Norma. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam

 • Gabinet Terapeutyczny mgr Magdalena Olech

  Gabinet Terapeutyczny mgr Magdalena Olech
  Oferta prezentowana przez Terapi Lublin kierowana jest dla najmodszych a take dla rodzicw. Opiek pedagogiczn praktykowan przez mj gabinet objte s zwyczajowo najmodsi z problemem takim jak dysleksja, zaburzenia psychicznne, kopoty szkolne, a take dyskalkulia. Zapraszam wszystkich do kontaktu.
  http://www.terapia-lublin.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam

 • Szkolenia Wrocaw

  Szkolenia Wrocaw
  Na tej witrynie internetowej znale mona zbir nadchodzcych szkole we Wrocawiu. Wybieramy szkolenia, konferencje i wydarzenia bez trudnoci osigalne dla przyszych kursantw, w ktrych nie jest potrzebne spenianie jakichkolwiek wymaga. witryna zostaa zbudowana w taki sposb, aby najblisze bezpatne szkolenia Wrocaw znajdoway si na grze strony. Dodatkowo wydarzenia zostay wzbogacone o jasna daty i godziny. W razie wszelkich wtpliwoci czy sugestii prosimy o kontakt Liczymy, e kady znajdzie tu co odpowiedniego dla siebie.
  http://darmoweszkolenia.wroclaw.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam

 • Olton - obóz językowy, obóz anglojęzyczny

  Olton - obóz językowy, obóz anglojęzyczny
  Oferujemy wdrażanie systemów zarządzania jakością dla firm z branży medycznej, kosmetycznej. Wyroby medyczne ze względu na swoje przeznaczenie (ochronę zdrowia) podlegają szczególnym regulacją prawnym , których spełnienie jest warunkiem wprowadzenia wyrobu do obrotu i gwarancją że wyrób jest bezpieczny. Naszą rolą jest pomoc w spełnieniu wymienionych wymagań przez Klientów przy zachowaniu optymalnej procedury postępowania i przy równoczesnym zabezpieczeniu interesów wszystkich stron czyli zarówno dostawców jak i finalnych odbiorców wyrobów medycznych.
  http://www.e-olton.pl
  Zgo nie dziaajcy link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt