Spis treści

Meble • Fotel masujący Europa All Inclusive. Japońska precyzja wykonania.
  Fotel z masażem Europa to fotel dla najbardziej wymagających. Rewolucyjny system masujący połączony z japońską precyzją, doskonała synchronizacja technologii z najwyższej klasy muzyką. Europa All Inclusive to fotel dla osób szukających najwyższej klasy sprzętu, który zapewni pełne odprężenie, zachwyci ilością funkcji oraz dostarczy ulgi bolącym mięśniom na całym ciele.
  http://www.fotel-europa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Fotele z masażem Sanyo:dr 7700, dr 6100, dr 2030, dr 2020
  Fotele Sanyo - profesjonalne fotele masujące. Sztuka prawdziwego masażu. Najlepsze dla twojego zmęczonego kręgosłupa. SANYO wykorzystało wysoko rozwiniętą technologię i inne mechanizmy, by analizować i skopiować ruchy palców profesjonalnego terapeuty masażu. Efektem są doskonałe fotele, oferujące skuteczny masaż o profesjonalnym dotyku przystosowującym się do warunków fizycznych każdego człowieka dzięki unikalnej technologii dopasowującej działanie mechanizmu masażu do budowy i stanu mięśni indywidualnie do każdej osoby masującej się na fotelu.
  http://www.sanyo-fotele.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pro-Wellness-fotele z masażem, Wanny Spa, Multi Sauna
  Firma PRO-WELLNESS jest cenionym producentem na polskim i europejskim rynku. Oferujemy takie wyroby jak fotele do masażu, wanny spa czy nowość na polskim rynku multisaunę. Celem naszej firmy jest pomóc państwu w utrzymaniu kondycji fizycznej i psychicznej oraz dobrego zdrowia.Nasze produkty powstały na skutek współpracy z szeregiem partnerów i specjalistów z całego świata.Zdobyte wiadomości i doswiadczenie pozwalają nam oddać w ręce klientów urzadzenia w pełni profesjonajne, estetyczne a przede wszystkim funkcjonalne.
  http://www.pro-wellness.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt