Spis treści

Meble • Fotel masujący Europa All Inclusive. Japońska precyzja wykonania.
  Fotel z masażem Europa to fotel dla najbardziej wymagających. Rewolucyjny system masujący połączony z japońską precyzją, doskonała synchronizacja technologii z najwyższej klasy muzyką. Europa All Inclusive to fotel dla osób szukających najwyższej klasy sprzętu, który zapewni pełne odprężenie, zachwyci ilością funkcji oraz dostarczy ulgi bolącym mięśniom na całym ciele.
  http://www.fotel-europa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Fotele z masażem Sanyo:dr 7700, dr 6100, dr 2030, dr 2020
  Fotele Sanyo - profesjonalne fotele masujące. Sztuka prawdziwego masażu. Najlepsze dla twojego zmęczonego kręgosłupa. SANYO wykorzystało wysoko rozwiniętą technologię i inne mechanizmy, by analizować i skopiować ruchy palców profesjonalnego terapeuty masażu. Efektem są doskonałe fotele, oferujące skuteczny masaż o profesjonalnym dotyku przystosowującym się do warunków fizycznych każdego człowieka dzięki unikalnej technologii dopasowującej działanie mechanizmu masażu do budowy i stanu mięśni indywidualnie do każdej osoby masującej się na fotelu.
  http://www.sanyo-fotele.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pro-Wellness-fotele z masażem, Wanny Spa, Multi Sauna
  Firma PRO-WELLNESS jest cenionym producentem na polskim i europejskim rynku. Oferujemy takie wyroby jak fotele do masażu, wanny spa czy nowość na polskim rynku multisaunę. Celem naszej firmy jest pomóc państwu w utrzymaniu kondycji fizycznej i psychicznej oraz dobrego zdrowia.Nasze produkty powstały na skutek współpracy z szeregiem partnerów i specjalistów z całego świata.Zdobyte wiadomości i doswiadczenie pozwalają nam oddać w ręce klientów urzadzenia w pełni profesjonajne, estetyczne a przede wszystkim funkcjonalne.
  http://www.pro-wellness.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Katalog linków Pisanie prac Pomoce naukowe Portale edukacyjne Hostele Hotele Imprezy Fotografia Cyfrowa Garnki Giełdy samochodowe
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt