Spis treści

Meble
 • Meble hotelowe

  Meble hotelowe
  Meble z Corazzin Group są idealnym rozwiązaniem dla wyposażających obiekty takie jak hotele, biura, domy, mieszkania, sale konferencyjne czy restauracje. Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1990 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba Corazzin Group znajduje się we Włoszech w Wenecji. Biuro obsługujące klientów w Polsce znajduje się w Warszawie
  http://www.corazzin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Regały przesuwne

  Regały przesuwne
  Poszukujesz mebli dla swojej firmy? Świetnie trafiłeś! Firma KJK Meble Sp. z o.o. poleca szeroki wybór mebli biurowych. Szafy a także biurka charakteryzują się trwałą jak również doskonałą konstrukcją jak też solidnie wykonanym blatem. Sklep oferuje meble do samodzielnych stanowisk pracy, meble gabinetowe a także duży wybór lad recepcyjnych. Firma oferuje szafy: do przechowywania akt, do tajnych kancelarii, kartotekowe, do przechowywania map a także socjalne.
  http://www.kjkmeble.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Łóżka hotelowe

  Łóżka hotelowe
  Z najwyższym znawstwem zaopatrujemy w meble biura, gabinety oraz pomieszczenia pracownicze. Nasza oferta obejmuje, poza meblami biurowymi, pracowniczymi i gabinetowymi także lady do recepcji, fotele i krzesła. Za zlecenie klientów wykonujemy proste, niedrogie i funkcjonalne meble pracownicze na stelażach płytowych i metalowych lub wyszukane nowoczesne meble do gabinetu z płyty laminowanej czy okleiny naturalnej. JANTOM, Poznań.
  http://www.jantom.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tkaniny meblowe, Producent tkanin meblowych

  Tkaniny meblowe, Producent tkanin meblowych
  Miranda to nowoczesny producent wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie tkanin oraz dzianin poliestrowych, poliamidowych i mieszanych a także gotowych produktów o unikalnych walorach użytkowych takich jak np. uznawane za jedne z najlepszych na świecie pokrycia maskujące typu Berberys stosowane przez polską armię. Miranda produkuje tkaniny i dzianiny wykorzystywane do produkcji mebli tapicerowanych: kanap, sof, krzeseł i foteli biurowych, i innych.
  http://www.miranda.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Armatura instalacyjna Artykuły BHP Artykuły biurowe Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt