Przedszkola
 • Przedszkole niepubliczne Dębica - Weldon KIDS

  Przedszkole niepubliczne Dębica - Weldon KIDS
  Niepubliczne przedszkole Weldon KIDS w Dębicy przy ul. Ratuszowej 9 oferuje opiekę przedszkolną nad dziećmi 2,5-5 letnimi. Bogaty program edukacyjny, codzienne język angielski, wykwalifikowana i zaangażowana kadra nauczycielska, nowy i nowoczesny budynek to najważniejsze atuty Weldon KIDS.
  http://www.weldonkids.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Przedszkole prywatne poznań

  Przedszkole prywatne poznań
  Opieka nad dziećmi to w naszym przedszkolu podstawa układania planu zajęć, u nasz Twoje dziecko poczuje się jak w domu, a wysoce wykwalifikowana kadra zapewni mu doskonałą opiekę. Opiekować się to nie tylko spędzać z dzieckiem czas należy również zadbać o jego rozwój zarówno fizyczny jak i psychiczny na co szczególnie kładziemy nacisk w naszym domowym przedszkolu. Nasze prywatne przedszkole w poznaniu to zbiór profesjonalistów którzy otoczą Twoje dziecko opieką prawdziwego domowego ogniska. Już dziś pozwól aby Twoje dziecko dołączyło do naszego klubu malucha w Poznaniu, domowe przedszkole zaprasza.
  http://www.przedszkole-poznan.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Urodziny dla dzieci Gdynia

  Urodziny dla dzieci Gdynia
  Urodziny w Chatce dla wszystkich maluchów. Oferujemy Państwu i dzieciom : Wersja A: Udostępniamy cały parter placówki: sala zabaw (70 m. kw.), jadalnia, kuchnia, łazienki. Koszt - 100 zł za 1h, lub Wersja B: Udostępniamy lokal, a nasza kadra (mgr Maria Nina Szczepańska lub Julita Jeziorna) chętnie przygotuje oraz poprowadzi gry i zabawy dla dzieci. Koszt - 200 zł za 1h. Proponowana długość przyjęcia to 2 lub 3 godziny. Oferta realizowana wyłącznie w soboty. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu .
  http://www.chatkamalolatka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Opinie o przedszkolach

  Opinie o przedszkolach
  Wybór właściwego przedszkola dla naszej pociechy jest bardzo ważne. Ranking przedszkoli, który możesz znaleźć na WybierzPrzedszkole.pl na pewno ukierunkuje Cię co do wyboru i wskaże, które przedszkole warte jest uwagi. Na WybierzPrzedszkole.pl znajdziesz także opinie o przedszkolach publikowane przez rodziców.
  http://www.wybierzprzedszkole.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Giełda Handel Http://www.warsawescort.pl/es2_061.htm Auto-części Auto-szkoła Autokary Architektura wnętrz Bajki, Baśnie Choreograf Kserokopiarki Maskowanie adresów Naprawa komputerów
https://herbcio.pl/. Herbaty ziołowe
Ile czasu upłynęło od listopada 2007 r.?. Jaki jest mój wiek, jeśli urodziłem się w 1999 r.?

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt