Szkoły językowe

 • Szkoła językowa, Częstochowa
  Szkoła STM - Centrum Edukacji na Śląsku. Częstochowa: Liceum, Technikum, Studium Policealne, Szkoła Językowa. Sosnowiec: Technikum, Szkoła Policealna. Nauka w trybie dziennym i zaocznym. Wzięte kierunki: technik informatyk, masażysta, ekonomista, usług fryzjerskich i kosmetycznych, reklamy, opiekunka społeczna i środowiskowa... Zapraszamy.
  http://stm.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Język angielski
  Kursy angielskiego online oraz w realu. Szkoła Języków Obcych prezentuje nowatorski sposób nauki języka angielskiego. W LINGUA integrujemy uczenie metodą tradycyjną z elearningiem. Dzięki temu nauka języka jest wydajna i przyjemna. Zapraszamy na kursy angielskiego i innych języków.
  http://www.lingua.org.pl/jezyk_angielski.htm
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy językowe Kraków
  Szkoła języków obcych Welt-Weit specjalizuje się w języku niemieckim i angielskim. Uczymy w oparciu o autorskie, przygotowane przez naszych lektorów i dostosowane do potrzeb danej grupy programy, których podstawowym celem jest rozwój umiejętności komunikacyjnych słuchaczy.
  http://www.weltweit.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski dla dzieci kielce, język angielski kielce

  Angielski dla dzieci kielce, język angielski kielce
  Dziś w Europie nie ma już granic tych geograficznych, możemy więc swobodnie korzystać z tego dobrodziejstwa. Pozostają jednak bariery językowe. To one tak naprawdę sprawiają, że nie możemy w pełni cieszyć się Europą bez barier i znacząco utrudniają nam życie. Podróżując, często dziwimy się, że np. Holendrzy, Niemcy czy Norwegowie swobodnie posługują sie angielskim.
  http://www.kiddies.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • English lessons Wrocław

  English lessons Wrocław
  Atrakcyjne kursy językowe we Wrocławiu. Ciekawe kursy języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy na kursy językowe -semestralne jak również wakacyjne.
  http://www.queensenglish.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
https://herbcio.pl/jak-i-gdzie-uprawiac-nagietek-lekarski/. Jak i gdzie uprawiać nagietek lekarski?
Zioła na pasożyty. Jakie zioła na pasożyty?

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt