Szkoły językowe
 • Szkoła Języka Angielskiego w Warszawie

  Szkoła Języka Angielskiego w Warszawie
  Kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli) oraz instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają dopasowanie treści zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogólnego (General English) jak i kursy Business and Professional English.
  http://www.tlt.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Język angielski - kursy

  Język angielski - kursy
  Szkoła językowa Karinen proponuje szkolenia z niemieckiego dla każdej grupy wiekowej. Kursy u nas to zajęcia w niewielkich klasach, lektorzy z doświadczeniem i wszechstronne zajęcia. Oferujemy ponadto zajęcia dla firm.
  http://www.karinen.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • AT ENGLISH SCHOOL

  AT ENGLISH SCHOOL
  AT ENGLISH SCHOOL to nowopowstała, nowoczesna szkoła języka angielskiego, usytuowana w okolicy jeziora Maltańskiego, na Osiedlu Zodiak w Poznaniu. Szkoła oferuje kompleksową naukę języka angielskiego ukierunkowaną na efektywną komunikację. Zróżnicowane poziomami kursy, od dzieci po dorosłych, odbywają się w wygodnych, w pełni wyposażonych salach dydaktycznych.
  http://www.atenglishschool.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • My School of English - Angielski Kaszuby

  My School of English - Angielski Kaszuby
  My School of English to wejherowska szkoła angielskiego specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży. Oferujemy kursy przygotowawcze do matury, egzaminów: FCE i CAE, egzaminu gimnazjalnego oraz zajęcia ogólne z języka angielskiego. Siedziba mieści się w Wejherowie na <a href="http://www.myenglish.com.pl">Osiedleu Kaszubskim</a> a zajęcia odbywają się także w Orlu i Górze. Lekcje prowadzone są w małych grupach 2-3 i 4-6 osobowych, w miłej atmosferze i przez wykwalifikowanych nauczycieli.
  http://www.myenglish.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
Zajęcia dla obcokrajowców. Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców
https://herbcio.pl/ziola-na-plodnosc-4-propozycje/. Zioła na płodność

UrbiCMS 2007 - Kontakt