Szkoły językowe
 • KAM-AN Kształcenie językowe

  KAM-AN Kształcenie językowe
  KAM-AN Kształcenie Językowe oferuje szeroki wachlarz języków, programów i kursów na wszystkich poziomach zaawansowania. Wprowadzamy słuchacza w różne aspekty kulturowe i społeczne wybranego państwa. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie kształcenia językowego. Prowadzimy również zajęcia dla dzieci i młodzieży. Oferujemy indywidualne podejście do słuchacza oraz profesjonalnie wyposażone, komfortowe sale dydaktyczne.
  http://www.kam-an.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Yokatta - Szkoła językowa

  Yokatta - Szkoła językowa
  Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, tureckiego, rosyjskiego, arabskiego, esperanto itd. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.
  http://szkola.yokatta.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • EF Kursy Językowe za Granicą

  EF Kursy Językowe za Granicą
  Oferujemy zagraniczne kursy językowe na wszelkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy, że spędzisz niezapomniane chwile, poznasz rówieśników z całego świata i osiągniesz wyznaczone cele! Dbamy o to, aby wszystkie nasze zagraniczne kursy językowe dopasowane były do twoich potrzeb i zainteresowań
  http://www.ef.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski Wesoła

  Angielski Wesoła
  Nauka języka angielskiego w Wesołej możliwa jest dzięki szkole Solid School of English, która proponuje nauczanie indywidualne lub grupowe stosując metodę Callana, metodę tradycyjną lub konwersacje a także miesza te trzy metody w zależności od upodobania ucznia. Zajęcia w Solid School odbywają się w grupach lub indywidualnie.
  http://www.solidschool.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła Lębork

  Szkoła Lębork
  Na pomorskim rynku szkół języków obcych pojawiła się bardzo drobiazgowa perełka. Jeśli pragniesz nauczyć się legendarnego języka na całym świecie, jakim ewidentnie jest język angielski to koniecznie zapoznaj się z ofertą tej szkoły. Załoga jest bardzo dobrze wykwalifikowana a opinie są po prostu doskonałe. Przekonaj się o tym i już dzisiaj postanówże o swojej przyszłości. Warto zainteresować się tą propozycją nie tylko ze względów ekonomicznych ale przede wszystkim dlatego, że british institute uczy swoich uczestników języka na najwyższym poziomie.
  http://www.britishinstitute.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
https://aktinet.pl/co-to-znaczy-gdy-czlowiek-jest-odwrocony/. Co to znaczy, gdy człowiek jest odwrócony?
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (771)

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt