Nauka jazdy
 • Nauka jazdy Kielce

  Nauka jazdy Kielce
  Jeżeli zależy Ci na tym, aby jak najlepiej zdać egzamin na prawko, to zapraszam do mnie. Jestem instruktorem nauki jazdy, który do każdej osoby podchodzi indywidualnie, bezstresowo i z pełnym szacunkiem. Oferuję pełny kurs jazdy kategorii B, a także jazdy dodatkowe (doszkalające). Po prostu - zapisując się do mojej szkoły możesz tylko zyskać. Nie zwlekaj więc dłużej - zapraszam.
  http://www.dobrejazdy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nauka Jazdy LIDER Bielsko-Biała

  Nauka Jazdy LIDER Bielsko-Biała
  Nauka Jazdy LIDER to ośrodek szkolenia kierowców zajmujący się prowadzeniem kursów na prawo jazdy kategorii B. Ośrodek Wykształcił już wielu kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami Nasi instruktorzy cechują się dużą cierpliwością, wyrozumiałością i bardzo starannie i sumiennie podchodzą do swoich zadań. Dla nich szkolenie kierowców to nie tylko praca ale także pasja i zamiłowanie. W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy, dlatego staramy się indywidualnie traktować każdego ucznia dostosowując metody i sposoby nauczania do jego możliwości.
  http://www.prawojazdy-bielsko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nauka jazdy Kraków

  Nauka jazdy Kraków
  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP w której to nauka jazdy prowadzona jest w miłej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy prowadzący zajęcia w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to zaawansowani instruktorzy jazdy którzy mają bardzo duży staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP da Ci możliwość opanowanie jazdy na motorze bądź samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów którzy posiadają już prawo jazdy! Zapraszamy na kursy jazdy do naszej siedziby na al. Pokoju 5 pokój 111. Pokój ten znajdziesz na 5 piętrze budynku Zapraszamy!
  http://www.bielmotogp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Motorex - kursy na prawo jazdy

  Motorex - kursy na prawo jazdy
  Firma MOTOREX® Eugeniusz Kubiś prowadzi Ośrodek Badań Psychologicznych (od 1983 roku) oraz Ośrodek Szkolenia Kierowców (od 1990 roku). Szkolimy osoby ubiegające się o swoje pierwsze, najtrudniejsze do zdobycia, prawo jazdy kat. B i kat. A. Wykonujemy badania psychologiczne kierowców, instruktorów i egzaminatorów, kandydatów na kierowców i kierowców, operatorów, osób ubiegających się o pozwolenie na broń, do licencji pracownika ochrony fizycznej, psychologiczne badania wysokościowe oraz osób ubiegających się o zatrudnienie lub pracujących na stanowiskach wymagających szczególnie wysokiego poziomu sprawności psychofizycznej (pracownicy energetyki zawodowej, górnictwa, kandydaci na sędziów i prokuratorów, komorników).
  http://www.motorex.strefa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt