Pomoce naukowe
 • prace maturalne

  prace maturalne
  Pragnąłbyś przygotować się do ustnej prezentacji z języka polskiego w liceum ogólnokształcącym tak aby otrzymać lepszy wynik. Pragnąłbyś zdobyć dobrą prezentację maturalną, ale nie wiesz gdzie szukać cennych i dostępnych materiałów? Masz problemy doborem ich tematu oraz napisaniem prezentacji? Chętnie pomogę! Zadzwoń, zamejluj. Czekam właśnie na Twoją osobę!
  http://prezentacje-maturalne.manifo.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • nowa huta

  nowa huta
  Jestem absolwentem biotechnologii UJ z 5 letnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji, posiadam tytuł nauczyciela chemii i przyrody. Przygotuje do odpowiedzi, sprawdzianu, egzaminu, matury. telefon: 886 691 900
  http://www.chemiakrakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • instrukcja ppoż

  instrukcja ppoż
  Jesteśmy cenionymi specjalistami na rynku lokalnym w dziedzinie instrukcji ppoż. O naszych kwalifikacjach niech świadczy fakt że mamy krąg zaufanych kontrahentów zadowolonych z naszych usług. Jeżeli potrzebujesz instruktażu w tej sferze zachęcamy do kontaktu.
  http://www.brunavarna.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Lista stron edukacyjnych

  Lista stron edukacyjnych
  Lista stron o tematyce edukacyjnej, które ułatwiają naukę online na studiach wyższych. Strony elearningowe, notatki do wykładów, zbiory zadań i skrypty oraz wiele innych wartościowych materiałów edukacyjnych zgromadzonych w jednym miejscu.
  http://dlastudenta.toplista.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt