Spis treści

Narzędzia pneumatyczne
 • elektronarzędzia Lublin

  elektronarzędzia Lublin
  Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku jako przedsiębiorstwo zaopatrzenia budownictwa pod nazwą BUDZAP S.C. z siedzibą w Lublinie. Zakres działalności obejmował zaopatrzenie firm w materiały budowlane takich producentów jak Huta Florian, Metalplast Oborniki, Icopal, Rigips, Organika, Rockwool. W okresie późniejszym rozszerzono asortyment o sprzedaż wysokiej jakości narzędzi i elektronarzędzi takich firm jak Stanley, Irwin, Honiton, Metabo, AtlasCopco, Milwaukee, Makita, oraz technikę zamocowań firm Wkręt-met, Gunnebo, Fischer, Spit.
  http://www.budzap.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sklep Hurtownia Narzędzi - WarsztatKubusia.pl

  Sklep Hurtownia Narzędzi - WarsztatKubusia.pl
  Sklep WarsztatKubusia.pl zajmuje się sprzedażą nowych narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferujemy: Wiertarki, szlifierki, pilarki, wyrzynarki, młoty udarowe, kosiarki, narzędzia ogrodowe i inne. Staramy się aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości i cieszyły się dużą popularnością tak w amatorskim jak i profesjonalnym zastosowaniu. Proponujemy najniższe ceny na polskim rynku. Możliwość negocjacji cen. Jeśli nie znalazłeś/aś narzędzia którego szukasz zapytaj sprowadzimy je dla ciebie. Przesyłki realizujemy 7 dni w tygodniu.
  http://www.warsztatkubusia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Narzędzia pneumatyczne

  Narzędzia pneumatyczne
  Sklep internetowy oferuje elektronarzędzia i narzędzia Makita. W ofercie wysokiej jakości i tanie narzędzia akumulatorowe, narzędzia pneumatyczne - pilarki, wiertarki, mieszadła, szlifierki, wkrętarki, przecinarki, piły spalinowe i młoty udarowe. Sklep zaprasza po nożyce skokowe, klucze udarowe, wkrętak udarowy, urządzenia ogrodowe, wiertarki kątowe i inne narzędzia Makita. Bruzdownice, ukośnice, pilarka stołowa i pilarka tarczowa. Nożyce do blachy, szlifierka do betonu i szlifierka do kamienia. Zgłębiarka, dłutownica łańcuchowa, wyrzynarki, opalarki i mierniki laserowe.
  http://kbe24.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Narzędzia borazonowe

  Narzędzia borazonowe
  W ofercie Dialeks materiały i narzędzia ścierne - wiertła rurowe, obciągacze diamentowe, ściernice cbn, wgłębniki diamentowe, Pcd, narzędzia borazonowe, pilniki, zawiesiny i pasty diamentowe. Zapraszamy po noże tokarskie, obciągacze, honowniki osełki, narzędzia diamentowe i ściernice trzpieniowe.
  http://www.dialeks.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt