Fitness
 • s-fitness.pl - Fitness Klub Silhouette Komorniki k.Poznania - zmień jakość swojego życia!

  s-fitness.pl - Fitness Klub Silhouette Komorniki k.Poznania - zmień jakość swojego życia!
  Fitness Klub SILHOUETTE powstał z myślą o wszystkich kochających ruch, propagujących zdrowy, sportowy styl życia, którzy aktywny wypoczynek łączą z przyjemnością. Fachowa i wykwalifikowana kadra instruktorów oraz odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń pomogą osiągnąć założony przez uczestników cel, a przyjazna atmosfera panująca w Klubie jest dodatkową gwarancją sukcesu. Praca jako instruktor fitness jest dla nas ogromną satysfakcją, a zadowolenie klientów naszym osobistym sukcesem. Dlatego wszystkie zajęcia prowadzone są z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i efektywność, aby każdy (bez względu na wiek i kondycję) w 100% wykorzystał czas spędzony na zajęciach.
  http://www.s-fitness.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • fitness gdynia

  fitness gdynia
  Rozwój Ciała i Ducha - wsparcie w rozwoju zawodowym, osobistym, fizycznym. Szkolenia miękkie, coaching i diagnoza potencjału oraz zajęcia ruchowe - pilates, Nordic Walking, aerobik, fitness, coaching. Znasz inną firmę, która troszczy się o ciało i ducha? :)
  http://www.personia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • skuteczne odchudzanie i fitness

  skuteczne odchudzanie i fitness
  Portal w sporej części poświęcony chudnięciu i aktywnemu spędzaniu czasu. Na portalu liczne artykuły poświęcone prawidłowemu jedzeniu i niezbędnym przy chudnięciu nawykom żywieniowym.Na portalu Namaksie znajdziesz forum, na którym uzyskasz wskazówki i użyteczne wsparcie przy odchudzaniu. Dla ludzi zaciekawionych sferą przychiczną liczne artykuły o miłości, związkach czy zdradzie w dziale prychologia.Znajdziesz tu liczne teskty poświęcone dietą i sposobą na skuteczne pozbycie się niepotrzebnnych kilogramów.
  http://www.namaksie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Place zabwa i outdoor fitness

  Place zabwa i outdoor fitness
  Zajmujemy się projektowaniem placu zabaw razem ze wszystkimi potrzebnymi obiektami jak: kosz do koszykówki, huśtawka, ławki parkowe, kosz do śmieci. Drugą naszą specjalizacją jest rozwijający się rynek outdoor fitnessu. Zapraszamy na naszą stronę!
  http://www.muller.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
Czy wynoszenie szklanki z pubu jest nielegalne?. Czy picie galonu wody dziennie powoduje robienie kupy?
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (776)

Nasi partnerzy
www.wycieczki-almatur.pl
UrbiCMS 2007 - Kontakt