Fitness
 • s-fitness.pl - Fitness Klub Silhouette Komorniki k.Poznania - zmień jakość swojego życia!

  s-fitness.pl - Fitness Klub Silhouette Komorniki k.Poznania - zmień jakość swojego życia!
  Fitness Klub SILHOUETTE powstał z myślą o wszystkich kochających ruch, propagujących zdrowy, sportowy styl życia, którzy aktywny wypoczynek łączą z przyjemnością. Fachowa i wykwalifikowana kadra instruktorów oraz odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń pomogą osiągnąć założony przez uczestników cel, a przyjazna atmosfera panująca w Klubie jest dodatkową gwarancją sukcesu. Praca jako instruktor fitness jest dla nas ogromną satysfakcją, a zadowolenie klientów naszym osobistym sukcesem. Dlatego wszystkie zajęcia prowadzone są z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i efektywność, aby każdy (bez względu na wiek i kondycję) w 100% wykorzystał czas spędzony na zajęciach.
  http://www.s-fitness.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • fitness gdynia

  fitness gdynia
  Rozwój Ciała i Ducha - wsparcie w rozwoju zawodowym, osobistym, fizycznym. Szkolenia miękkie, coaching i diagnoza potencjału oraz zajęcia ruchowe - pilates, Nordic Walking, aerobik, fitness, coaching. Znasz inną firmę, która troszczy się o ciało i ducha? :)
  http://www.personia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • skuteczne odchudzanie i fitness

  skuteczne odchudzanie i fitness
  Portal w sporej części poświęcony chudnięciu i aktywnemu spędzaniu czasu. Na portalu liczne artykuły poświęcone prawidłowemu jedzeniu i niezbędnym przy chudnięciu nawykom żywieniowym.Na portalu Namaksie znajdziesz forum, na którym uzyskasz wskazówki i użyteczne wsparcie przy odchudzaniu. Dla ludzi zaciekawionych sferą przychiczną liczne artykuły o miłości, związkach czy zdradzie w dziale prychologia.Znajdziesz tu liczne teskty poświęcone dietą i sposobą na skuteczne pozbycie się niepotrzebnnych kilogramów.
  http://www.namaksie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Place zabwa i outdoor fitness

  Place zabwa i outdoor fitness
  Zajmujemy się projektowaniem placu zabaw razem ze wszystkimi potrzebnymi obiektami jak: kosz do koszykówki, huśtawka, ławki parkowe, kosz do śmieci. Drugą naszą specjalizacją jest rozwijający się rynek outdoor fitnessu. Zapraszamy na naszą stronę!
  http://www.muller.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Apteka Architektura Architektura ogrodu Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w dyplomówce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Nasi partnerzy
www.wycieczki-almatur.pl
UrbiCMS 2007 - Kontakt