Spis treści

Analiza finansowa
 • Konta bankowe

  Konta bankowe
  Przejrzyj na naszej stronie, jakie konta bankowe oferują dziś banki. Na stronie uzyskasz możliwość porównania kont bankowych względem kilku czynników. Z naszą porównywarką finansową wybierzesz konto bankowe właściwe do swoich potrzeb.
  http://finanse.nokaut.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Jak inwestować

  Jak inwestować
  Podejrzewam, że jak każdy z nas chciałbyś być bogatszy, mieć lepszy dom, pożądne auto, pomóc sobie w godnym życiu na emeryturze. Do tego wszystkiego potrzebne są inwestycje! Pamiętaj każdy pieniądz nawet 100 zł dobrze zainwestowane za młodu po wielu latach okażą się sporą sumą. Jeśli dysponujesz większą kwotą jeszcze lepiej, tylko jak się do tego wszystkiego zabrać? Przedstawiam ci najlepszą możliwą drogę do sukcesu a mianowicie kurs o funduszach inwestycyjnych po którym zdobędziesz wiedzę umożliwiającą ci rozwój osobisty o jakim marzysz, do którego dążysz.
  http://jakinwestowac.strefa.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • RynkOmetr.pl - Automatyczna Analiza Rynku

  RynkOmetr.pl - Automatyczna Analiza Rynku
  RynkOmetr.pl to serwis, dzięki któremu będziesz wstanie prosto i szybko przeanalizować rynek oraz znaleźć dla siebie odpowiednie kanały sprzedaży znane tylko wybranym i bystrym obserwatorom. Nowatorską metodą jest wyszukiwanie nisz dla Twojej działalności. Dokonasz tego przy pomocy skanera rynku. W parę kroków dowiesz się gdzie masz największą okazję na sprzedaż, kto jest Twoim najgroźniejszym konkurentem, gdzie jest niska rywalizacja a duża sprzedaż, jaką cenę produktu lub usługi powinieneś ustalić, by być bardziej atrakcyjnym sprzedawcą, a także w co się opłaca wejść, żeby odnieść upragniony sukces.
  http://rynkometr.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Handel spółkami

  Handel spółkami
  Nasza firma Europejskie Centrum Innowacji Biznesu zajmuje się szerokoprofilowanym doradztwem gospodarczym. W naszej ofercie: zwiększenie konkurencyjności podmiotu gospodarczego, pomoc w ekspansji na nowe rynki zbytu, doradztwo w zakresie form i możliwości redukcji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej oraz obrót spółkami, handel spółkami, sprzedaż i kupno spółek, w tym spółek gotowych.
  http://www.dobrespolki.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt