Spis treści

Handel

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 dalej> • Przyciemnianie szyb w województwie mazowieckim

  Przyciemnianie szyb w województwie mazowieckim
  Gorąco nakłaniamy wszystkich do wybrania rozległego wachlarza ofertowego niniejszej firmy Przyciemnianie Szyb Mazowieckie, która oferuje świetnej klasy produkt, którym jest folia okienna, taka jak przykładowo folia matowa i nie tylko. Oferujemy także rolety kasetowe w szerokiej palecie motywów oraz spełniające wszelkie wymogi higieniczne i (opcjonalnie) niepalności verticale. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba, niemniej z niniejszej oferty można też skorzystać na naszej stronie WWW - zapraszamy!
  http://www.artfoll.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Mobilis Team - outsourcing sił sprzedaży

  Mobilis Team - outsourcing sił sprzedaży
  Przedsiębiorstwo Mobilis proponuje zewnętrzne siły sprzedaży, czyli cykl operacji, które pozwalają sprawne i efektywne funkcjonowanie działu sprzedaży. Przedsiębiorstwo gwarantuje wszechstronną obsługę czynności wymaganych do jego poprawnego funkcjonowania. Każdy kontrahent definiuje kilka elementów, które tworzą indywidualny model współdziałania. Mobilis posiada dostosowane instrumenty i bogate doświadczenie w działaniach VanSellingowych i z tego powodu są one sprawne i efektywne. Oprócz tego dostępne są usługi konsultingu w obszarze ekipy terenowej - ich struktura, szkolenia i zarządzanie, parametrów pracy drużyny handlowej, systemów premiowych dla ekip terenowych, optymalizacji portfolio towarów oraz strategii cenowej i rabatowej.
  http://www.mobilisteam.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • napisz do nich

  napisz do nich
  W celu dowiedzenia się o dużo większej ilości informacji zapraszamy do wpadnięcia na stronę WWW http://www.globalcontact.pl. Rynki obcojęzyczne dają ewentualność sprzedania pokaźnej ilości towaru po opłacalnych należnościach. Globalcontact to specjalista w pośredniczeniu pomiędzy instytucjami z kraju a regionami za granicą. Aby powiększyć handel produktów warto skorzystać z posługi reklama na wschodzie. Chcąc się skontaktować z firmami na wschodzie nieodłączna jest propozycja tłumaczenia rosyjski.
  http://globalcontact.pl/kontakt/
  Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt