Spis treści

Biznes w Unii
 • Dotacje dla firm

  Dotacje dla firm
  Szukasz dotacji dla małej firmy? Ktoś Ci powiedział, że są do dyspozycji dotacje unijne dla firm, ale nie rozumiesz jak zdobyć te dotacje? Słyszałeś o rzeczoznawcach unijnych i firmach consultingowych pozyskujących dotacje unijne, ale nie wiesz gdzie zyskać najlepsze usługi doradcze? W serwisie www.dotacje-dla-firm.pl odnajdziesz oferty Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka POIG a w szczególności dotacje dla firm, które może pozyskać Twoja firma. Przeczytasz też, jakie firmy i doradcy unijni mogą Ci przy tym owocnie pomóc.
  http://www.dotacje-dla-firm.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Europejskie Centrum Badań i Analiz

  Europejskie Centrum Badań i Analiz
  witamy na stronach poświęconych funduszom europejskim na lata 2007-2013. znajdą tutaj państwo informacje i dokumenty pomocne w ubieganiu się o środki unijne. Jesteśmy również do państwa dyspozycji w innych sferach biznesowych - badania i analiza rynku, doradztwo dla firm z sektora MSP, informatyzacji, a także marketingu.
  http://www.ecbia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nowoczesne łazienki

  Nowoczesne łazienki
  Planujesz wyremontować swoją łazienkę? Dotychczasowa jej aranżacja wydawała Ci się niefunkcjonalna? Na naszej witrynie znajdziesz liczne porady dotyczące projektowania wyglądu swojej łazienki. Od teraz rozmieszczenia poszczególnych akcesoriów łazienkowych nie będzie dla Ciebie żadnym kłopotem. Zapraszamy!
  http://www.projekt-lazienka.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Rozwój zrównoważony

  Rozwój zrównoważony
  Portal podejmuje tematykę: etyka biznesu, społeczna odpowiedzialność biznesu, fundusze sri. Dowiesz się co to jest CSR, SRI, ESG, corporate governance, inwestycje zrównoważone. Poznasz firmy, ranking, indeksy i rating CSR. Inwestycje odpowiedzialne społecznie. Poczytasz czym są fundusze etyczne i czym charakteryzuje się etyczne inwestowanie. Etyka biznesu definicja i literatura.
  http://www.odpowiedzialne-inwestowanie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt