Spis treści

Biznes w Unii
 • Marketing w praktyce

  Marketing w praktyce
  Najwyższą rzeczą w marketingu jest świadomość, że interesant jest ważną częścią interesu, bo zdajemy sobie sprawę, że bez klientów interes nie będzie działał. W skład działań marketingu mix wchodzi m.in. marketing mix który składa się z ceny, towaru, promocji i reklamy, ale również inne komponenty marketingu mix jak ludzie, opakowanie, czynnik wyróżniający. Strona opisuje na czym opiera się marketing w praktyce. Na marketing składa się kilka przeróżnych zagadnień jak porównanie i przypuszczalna ocena szans dotyczących zaspokajania wzrastających potrzeb użytkowników, metoda, określenie ceny, reklama.
  http://marketingwpraktyce.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kalkulator walutowy

  Kalkulator walutowy
  Kiedy jest Twój czas na zysk? Może rozpocząć się już teraz! Czasnazysk to portal, na którym znajdziesz aktualne kursy walut, wykresy XO, notowania giełdowe. W zakładce edukacja dowiesz się podstawowych rzeczy na temat giełdy i inwestowania. Z kolei zakładka Gra pozwala zainwestować w świecie wirtualnym i ocenić, jak Twoje kroki na giełdzie będą wyglądać z perspektywy czasu! Zajrzyj na stronę!
  http://www.czasnazysk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zarabianie przez internet

  Zarabianie przez internet
  Chcesz robić e-biznes? Nie wiesz jak to ugryść? Nie wiesz gdzie szukać podpowiedzi i pomocy? Na naszym blogu znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne do tego, by zacząć zarabiać przez Internet. Programy partnerskie ? to jest to na czym niedoświadczony ?biznesman? może sporo zarobić. U nas znajdziesz mnóstwo wskazówek. Znajdziesz informacje o najlepszych programach partnerskich w sieci. Znajdziesz również mnóstwo ciekawych porad na temat marketingu, zaplecz pozycjonerskich, samego pozycjonowania, bardzo pomocnych skryptów i przydatnych szkoleń. Zajrzyj koniecznie na internetowy-biznes.pl!
  http://internetowy-biznes.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wizerunek osoby

  Wizerunek osoby
  Specjaliści od public relations stosują wiele technik do budowania wizerunku. Strona przedstawia jakie są obecnie stosowane metody do tworzenia wizerunku osoby oraz przedsiębiorstwa. Wizerunek osoby jest niesłychanie istotny w każdej sferze ludzkiego życia. Artykuły umieszczone na stronie przybliżają informacje na temat badania wizerunku. Duża część informacji umieszczonych na portalu związanych jest z wizerunkiem osoby. Dzięki stronie można dowiedzieć się jak istotna jest reklama w sieci.
  http://wizerunek.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Biznes w Unii Bramy Budownictwo Akcesoria biurowe Akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia i skór Akcesoria meblowe Literatura Malarstwo Metaloplastyka E-biznes E-booki Emule
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt