Spis treści

Public relations

<wróć 0 1 dalej> • Agencja Royal Brand PR

  Agencja Royal Brand PR
  Mamy przyjemność przedstawić Państwu agencję Royal Brand PR, która powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym budowaniu świadomości marek naszych klientów. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży skutecznie udaje nam się dbać o wizerunek firm. Skutecznie dbamy o Twój wizerunek!
  http://www.royalbrand.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Agencja komunikacji społecznej Wersja Beta

  Agencja komunikacji społecznej Wersja Beta
  Celem działania Agencji Wersja Beta jest udostępnianie nowoczesnych narzędzi komunikacji społecznej osobom prywatnym, podmiotom biznesowym i publicznym. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich - małych, średnich i dużych organizacjom, dostosowując ją do konkretnych potrzeb i możliwości. Proponujemy Państwu współpracę stałą lub akcyjną, kompleksowe lub wycinkowe zajęcie się przez nas Waszymi komunikacyjnymi zadaniami (marketing, PR, reklama, wizerunek/marka, content i concept publishing...).
  http://www.wersjabeta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Warszawska Grupa Doradców Public relations

  Warszawska Grupa Doradców Public relations
  Warszawska Grupa Doradców Public Relations powstała w 2010 roku. Podstawą działalności jest doradztwo public relations i pubic affairs, consulting wizerunkowy firm i osób. WGD PR prowadzi również działalność szkoleniową. Zapraszamy na: www.wgd-pr.pl www.wybory-samorzadowe.com.pl www.marketing-polityczny-szkolenie.pl
  http://www.wgd-pr.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pomada

  Pomada
  Kluczowymi elementami w procesie tworzenia pozytywnego wizerunku przedsiębiorstw jest budowanie więzi z mediami i właściwe planowanie komunikacji marketingowej. Showroom Pomada Fashion Office oferuje obsługę w zakresie media relations. Firma z powodzeniem pracuje nad medialnym charakterem Klientów, wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie na krajowym rynku mody.
  http://www.pomada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia i skór Akcesoria meblowe Alarmy Malarstwo Metaloplastyka Moda E-booki Emule Fora dyskusyjne Książki Kurs stylizacji paznokci Kursy i szkolenia
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt