Spis treści

Budownictwo
 • Deski drewniane i podłogowe do parkietów

  Deski drewniane i podłogowe do parkietów
  Profi-Parkiet to importer chemii parkieciarskiej, maszyn i urządzeń firmy Berger-Seidle, Maximus, Lagler, Gann, Primatech. Zajmuje się dystrybucją parkietów i desek z drewna krajowego, amerykańskiego i egzotycznego, a także oferuje usługi w zakresie doradztwa i montażu parkietów. W ofercie firmy znajdują się m.in. deski podłogowe, parkiety, mozaiki przemysłowe i pałacowe, intarsje, paski ozdobne. Nasze produkty charakteryzują się najlepszym stosunkiem jakości do ceny na rynku. Jako profesjonaliści, służymy pomocą techniczną dla wykonawców. Wiemy, jak dostosować do wymagających polskich klientów, dlatego stale polepszamy jakość naszych usług i wzbogacamy naszą ofertę.
  http://www.profiparkiet.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Napędy do bram

  Napędy do bram
  Zarządcą sklepu DobreNapedy.pl jest firma Automatic Control z niemałym doświadczeniem w doborze, montowaniu i naprawie napędów do bram. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów i podążając z duchem czasu w organizacji firmy została wydzielona komórka zajmująca się sprzedażą napędów i akcesoriów do automatyki bramowej poprzez sieć.
  http://www.dobrenapedy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Okna dla wielu pokoleń

  Okna dla wielu pokoleń
  Firma Pol-Plast powstała w 1996 r.. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją stolarki PCV, aluminium oraz dystrybucją stolarki drewnianej. Oferujemy Państwu realizację zamówienia w szybkim czasie, począwszy od pomiaru stolarki poprzez rzetelne przygotowanie wyceny polegającej na dostosowaniu zamówienia do Państwa oczekiwań i możliwości technologicznych, a skończywszy na podpisaniu umowy i zamontowaniu okien czy drzwi w dogodnym dla Państwa terminie. Obsługujemy zarówno firmy jak i odbiorców indywidualnych.
  http://www.pol-plast.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt