Spis treści

Budownictwo
 • Portal branży budowlanej - aktualności, firmy, giełda, przetargi.

  Portal branży budowlanej - aktualności, firmy, giełda, przetargi.
  eurobudownictwo.pl - Innowacyjny Portal Branży Budowlanej - jako jedyny na rynku portal budowlany publikuje przetargi budowlane z dokumentacjami. Ponadto zawiera budowlaną giełdę ogłoszeń, umożliwiającą podanie i filtrację ogłoszeń według zaawansowanych parametrów technicznych, rozbudowaną wizytówkę firm, oferty pracy, szybką pocztę między firmami, wywiady, zdjęcia z targów, aktualności branżowe i dużo więcej.
  http://www.eurobudownictwo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Remo-bud Zbigniew Bąkiewicz

  Remo-bud Zbigniew Bąkiewicz
  Firma Remo-bud istnieje od 2000r. Zajmujemy się rekonstrukcją i renowacją elewacji obiektów zabytkowych oraz wykonywaniem dociepleń budynków. Prowadzimy również działalność deweloperską. Świadczymy usługi w zakresie budownictwa, remontów, kosztorysowania a także projektowania. Zajmujemy się budową domów w technologiach tradycyjnych, oraz przy użyciu wielkowymiarowych szalunków PERI. Do wszystkich prac wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie materiałowe i wykonawcze. Korzystamy tylko z materiałów renomowanych firm z którymi prowadzimy ciągłą współpracę, dzięki czemu zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją. Na wszystkie nasze realizacje posiadamy referencje.
  http://www.remo-bud.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Odwodnienie liniowe

  Odwodnienie liniowe
  Projektując łazienkę na pewno będziesz chciał w niej umieścić odwodnienie liniowe bądź bardzo ładną kratkę ściekową zapraszamy do obejrzenia naszych projektów. Kilkanaście galerią pokazujących nowoczesne rozwiązania w łazienkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami na stronie internetowej
  http://www.projektlazienka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt