Dla dzieci
 • Coolinda - masa plastyczna dla dzieci

  Coolinda - masa plastyczna dla dzieci
  Producent masy plastycznej - międzynarodowa firma Paulinda wprowadza na polski rynek swoją nową masę plastyczną - Coolindę. Jest to zabawka rozwijająca wyobraźnię u dzieci. Paulinda wprowadzając ten produkt do polski zdecydowała się konkurować z takimi masami jak ciastolina, czy modelina, a skład Coolindy sprawia, iż jest produktem bardzo konkurencyjnym.
  http://www.paulinda.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Puzzle online dla dużego i małego

  Puzzle online dla dużego i małego
  Puzzle online dla każdego dużego i małego. Duży zbiór obrazków wysokiej jakości które w prosty sposób zamieniasz na puzzle online. Kilka poziomów trudności zapewni ci wiele godzin dobrej zabawy. Sprawdź czy potrafisz szybciej od innych ułożyć puzzle online. Serwis jest stale powiększany o nowe puzzle jak i funkcje które uatrakcyjnią ci spędzany czas na układaniu i dopasowywaniu brakujących elementów. Zapraszamy
  http://www.puzzleonline.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Piosenki dla dzieci posłuchaj fajnej muzyki

  Piosenki dla dzieci posłuchaj fajnej muzyki
  Witamy na witrynie internetowej z piosenkami dla dzieci. Naszym zamierzeniem jest odszukanie w treściach internetu różnorodnych piosenek dla dzieci. Dzięki temu w jednym miejscu masz dostęp do wielu fajowych teledysków dla dzieci. Posłuchaj razem ze swoim potomkiem muzyki, rozpoznasz jego typy. Piosenki podzielone są w odmiany co ułatwi wam znalezienie dobrej muzyczki. Matki zachęcamy zajrzenia do działu z usypiankami dla dzieci. Głos matki ma czarodziejskie właściwości. Kołysanki na dobranoc śpiewane przez mamusię dają dziecku spełnienie bezpieczeństwa.
  http://www.piosenkidzieciom.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt