Spis treści

Zespoły weselne

<wróć 0 1 dalej> • Zespół na wesele Lublin

  Zespół na wesele Lublin
  Zespół Muzyczny na wesele Rodes Brass Band - Lublin - profesjonalna oprawa muzyczna na wesela, studniówki, bankiety, bale, imprezy muzyczne, festyny. Rodes Brass Band jest zespołem , który jako jeden z niewielu zespołów muzycznych gra na żywo! Zespół stanowi siedmiu zawodowych muzyków instrumentalistów.
  http://rodesbrassband.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • zespół muzyczny astrax wesele

  zespół muzyczny astrax wesele
  Jesteśmy zespołem muzycznym ze Szczecina. W obecnym składzie gramy od 2006 roku, jednak naszą przygodę z muzyką rozpoczęliśmy jeszcze w latach 90-tych. Szeroki repertuar oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny stawiają nas w czołówce w tej branży .Podchodzimy do muzyki z pasją i sercem i do każdej imprezy przygotowujemy się indywidualnie solidnie i profesjonalnie. Jeśli szukasz zespołu na wesele ,bankiet lub inną okoliczność trafiłeś pod właściwy adres. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez daje gwarancję satysfakcji i profesjonalizmu z naszej strony.
  http://www.astrax.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół coverowy EKG Band

  Zespół coverowy EKG Band
  Zespół EKG Music Band powstał pół dekady temu. Zespół gra wyłącznie live grając muzykę w zespole 5-osobowym. Każdy z uczestników teamu jest wprawnym muzykiem, mogącym pochwalić się niejednym widowiskiem na prestiżowych koncertach i festiwalach, nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. Dysponujemy należytym wykształceniem oraz zdobywaną przez lata rutyną, toteż możemy zaoferować Wam rozrywkę z nutą na najwyższym poziomie. Koncertujemy przy wszelkiego rodzaju potańcówkach, między innymi: bale okolicznościowe. Gramy też na weselach.
  http://www.ekgband.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zespół Muzyczny Vivat

  Zespół Muzyczny Vivat
  Zespół muzyczny na wesele, zabawę, uroczystość okolicznościową. Zespół weselny z województwa Śląskiego obsługujący głównie miasta : Pszczyna, Żory, Tychy i okolice. Zespół Vivat istnieje już od 1994 roku. Mamy duże doświadczenie w oprawie muzycznej imprez rozrywkowych. Na scenie tworzymy zgrany duet, który połączyła pasja muzykowania, a impreza z naszym udziałem ma jednorazowy, wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.
  http://vivat.org.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Biznes w Unii Bramy Budownictwo Akcesoria biurowe Akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia i skór Akcesoria meblowe Literatura Malarstwo Metaloplastyka E-biznes E-booki Emule
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt