Spis treści

Choroby
 • Endometrioza

  Endometrioza
  Niestety jak na razie nie ma jeszcze skutecznego leku na endometriozę. Objawami endometriozy są głównie bóle przed i po miesiączce. Nasza strona jest poświęcona kobiecym chorobom. Na portalu z łatwością można przeczytać o tym, jaką chorobą jest endometrioza.
  http://endometrioza.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • oczyszczanie organizmu

  oczyszczanie organizmu
  Toksyny i pasożyty zgubnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. To fakt! Związek między toksynami a symptomami wielu schorzeń znany jest od dawna. Także pasożyty żyjące w tkankach ludzkiego organizmu mogą być przyczyną wielu chorób. Zanieczyszczenia, czyli produkty przemiany materii, szkodliwe bakterie i toksyczne związki chemiczne, potocznie nazywane toksynami, mogą odkładać się w organizmie latami, stopniowo powodując różne jego dysfunkcje.
  http://www.szkolaoczyszczania.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Moja cukrzyca - nektarnik.pl

  Moja cukrzyca - nektarnik.pl
  Jestem diabetykiem, a to mój blog na temat tej dolegliwości.Cukrzyca to podstępna schorzenie atakująca zarówno młodszych jak i sędziwych ludzi. Blog to wspaniałe miejsce dla cukrzyków na zdobywanie atrakcyjnych informacji.Opisuję swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat tej dolegliwości.Sami zobaczcie, że leczenie cukrzycy może być prostsze i przyjemniejsze.Cierpię na cukrzycę typu I od kilku lat. Sprawdź czy ciemne pieczywo rzeczywiście jest dla Ciebie właściwe.Dowiedz się czym jest hipoglikemia i jak sobie z nią radzić. Wszystkie te informacje znajdziesz na blogu.
  http://nektarnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Blog kasica212

  Blog kasica212
  Blog prywatny Kasi, osoby chorej na nerwiakowłókniakowatość typu drugiego. Na blogu znajdują się zarówno wpisy dotyczące życia prywatnego, jak i radzeniu sobie z tą chorobą. Blog zawiera także informacje i ciekawostki na temat choroby genetycznej jaką jest NF2.
  http://kasica212.priv.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wzdęcia brzucha

  Wzdęcia brzucha
  Wzdęcia brzucha to notorycznie występujący problem zdrowotny, jaki może być związany z chorobą bądź po prostu z niedobrą dietą. Wzdęcia brzucha najczęściej są rezultatem ubocznym trawienia posiłków. Formowanie się nadmiaru wiatrów może być spowodowane rozmaitymi powikłanianiami zdrowotnymi, przykładowo chorobami jelit, zespołem jelita drażliwego czy jakimś uczuleniem. Jednakże w najliczniejszej liczbie sytuacji zredukowanie wytwarzanych wzdęć może sprawić już niewielka zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Jeśli męczysz się ze stałymi wzdęciami to powinieneś zapoznać się z informacjami znajdującymi się na tejże stronie.
  http://wzdecia.info
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Film Fotografia Inne Chłodzenie Domeny internetowe Doładowania telefonu Historia Języki obce Kolegium Bilety lotnicze Biura podróży Biuro podróży Lublin
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt