Spis treści

Choroby
 • Endometrioza

  Endometrioza
  Niestety jak na razie nie ma jeszcze skutecznego leku na endometriozę. Objawami endometriozy są głównie bóle przed i po miesiączce. Nasza strona jest poświęcona kobiecym chorobom. Na portalu z łatwością można przeczytać o tym, jaką chorobą jest endometrioza.
  http://endometrioza.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • oczyszczanie organizmu

  oczyszczanie organizmu
  Toksyny i pasożyty zgubnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. To fakt! Związek między toksynami a symptomami wielu schorzeń znany jest od dawna. Także pasożyty żyjące w tkankach ludzkiego organizmu mogą być przyczyną wielu chorób. Zanieczyszczenia, czyli produkty przemiany materii, szkodliwe bakterie i toksyczne związki chemiczne, potocznie nazywane toksynami, mogą odkładać się w organizmie latami, stopniowo powodując różne jego dysfunkcje.
  http://www.szkolaoczyszczania.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Moja cukrzyca - nektarnik.pl

  Moja cukrzyca - nektarnik.pl
  Jestem diabetykiem, a to mój blog na temat tej dolegliwości.Cukrzyca to podstępna schorzenie atakująca zarówno młodszych jak i sędziwych ludzi. Blog to wspaniałe miejsce dla cukrzyków na zdobywanie atrakcyjnych informacji.Opisuję swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat tej dolegliwości.Sami zobaczcie, że leczenie cukrzycy może być prostsze i przyjemniejsze.Cierpię na cukrzycę typu I od kilku lat. Sprawdź czy ciemne pieczywo rzeczywiście jest dla Ciebie właściwe.Dowiedz się czym jest hipoglikemia i jak sobie z nią radzić. Wszystkie te informacje znajdziesz na blogu.
  http://nektarnik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Blog kasica212

  Blog kasica212
  Blog prywatny Kasi, osoby chorej na nerwiakowłókniakowatość typu drugiego. Na blogu znajdują się zarówno wpisy dotyczące życia prywatnego, jak i radzeniu sobie z tą chorobą. Blog zawiera także informacje i ciekawostki na temat choroby genetycznej jaką jest NF2.
  http://kasica212.priv.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wzdęcia brzucha

  Wzdęcia brzucha
  Wzdęcia brzucha to notorycznie występujący problem zdrowotny, jaki może być związany z chorobą bądź po prostu z niedobrą dietą. Wzdęcia brzucha najczęściej są rezultatem ubocznym trawienia posiłków. Formowanie się nadmiaru wiatrów może być spowodowane rozmaitymi powikłanianiami zdrowotnymi, przykładowo chorobami jelit, zespołem jelita drażliwego czy jakimś uczuleniem. Jednakże w najliczniejszej liczbie sytuacji zredukowanie wytwarzanych wzdęć może sprawić już niewielka zmiana przyzwyczajeń żywieniowych. Jeśli męczysz się ze stałymi wzdęciami to powinieneś zapoznać się z informacjami znajdującymi się na tejże stronie.
  http://wzdecia.info
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Domeny internetowe Doładowania telefonu E-biznes Języki obce Kolegium Korepetycje Biura podróży Biuro podróży Lublin Bobolin-Dąbki Byk rodeo CIEKAWOSTKI CYTATY
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt