Spis treści

Blogi

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 dalej>

 • Blog społeczności internetowej
  Blog kolektywny, to miejsce które jest otwarte na internautów, każdy po rejestracji może na nim zamieścić swój własny artykuł o ciekawej tematyce, wypromować własną stronę, przeczytać o czym piszą inni. Jedynym warunkiem zamieszczenia artykułu, jest jego unikalna treść, nie przesadzanie z ilością linków zamieszczonych w tekście oraz brak błędów gramatycznych i ortograficznych.
  http://www.blog.konread.cba.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Prezent dla niego
  Pomożemy Ci wybrać najlepszy prezent dla niego. Dzieki nam Twoja druga połówka na pewno będzie zadowolona. Podsówamy pomysły na oryginalny prezent, z których każdy facet będzie zadowolony. Oryginalność i zaskoczenie stawiamy ponad wszystkim. Staramy się wynajdywać prawdziwe perełki w rodzimym Internecie.
  http://www.prezentdlaniego.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Opisówki

  Opisówki
  Czym są opisówki? Zapewne wielu osobom kojarzą się z nieszczęśliwymi czasami szkoły, gdzie mówiono tak na kartkówki i testy bez sugerowanych odpowiedzi. Na szczęście nasza strona to coś zupełnie innego. To miejsce dla specjalistów z różnych branż, którzy chcą się podzielić ze światem swoją wiedzą w zamian za linki pozycjonujące do swojej strony. Lubisz pisać i chcesz zostać zauważony w internecie? Zajrzyj do nas.
  http://opisowki.ogame.org.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • efektywne mikroorganizmy

  efektywne mikroorganizmy
  Mikroorganizmy poprawiają jakość i zdrowotność wszystkich systemów biologicznych, regenerują środowisko naturalne, stosowane są w uprawie roślin i hodowli zwierząt, higienizacji szamb i w oczyszczalniach przydomowych. Biotechnologia EM-Farming jest skuteczna i tania.
  http://www.emy.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Łukasz "Lukem" Wójcik

   Łukasz "Lukem" Wójcik
  Blog i strona domowa anglisty, webdevelopera i entuzjasty internetu. Różne aspekty sieci, telekomunikacji i technologii mobilnych, prywatne przemyślenia o życiu i społeczeństwie, komiks internetowy z ekscentrycznym okularnikiem w pasiastej bluzie w roli głównej. Informacje o autorze, portfolio prac własnego autorstwa, odnośniki do realizowanych projektów, profile w serwisach społecznościowych i nie tylko.
  http://lukem.net/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt