Spis treści

Chirurgia plastyczna

<wróć 0 1 dalej>

 • Ars Medica- chirurgia plastyczna
  Doskonała lokalizacja w centrum Krakowa, pozwoli Państwu bez problemu trafić do Ars Medica. W ramach swoich usług oferujemy szereg badań, zabiegów i konsultacji wykonywanych przez doświadczonych lekarzy. Wykonujemy miedzy innymi: powiekszanie piersi, liposukcjie, lifting twarzy, plastyke brzucha, laseroterapie, zabieg usuniecia stulejki. Każdy chirurg, chirurg plastyk dysponuje wiedzą i narzędziami, pozwalającymi mu na profesjonalne dokonywanie nawet najbardziej skomplikowanych operacji.
  http://www.ars-medica.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Lipoliza Wrocław
  Lipoliza to jedna z najnowocześniejszych metod medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, polegającą na deponowaniu w tkankę tłuszczową mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu i L-karnityny.
  http://www.estmedica.pl/lipoliza.html
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Piękna twarz

  Piękna twarz
  Chciałbyś aby twoja twarz na długo zachowała piękny wygląd? My znamy sposoby jak tego dokonać. Odwiedź naszą stronę jeśli zależy Ci aby odmłodzić skórę. Oferujemy różnorodne zabiegi dzięki którym możesz wygładzić lub nawet całkowicie zlikwidować zmarszczki. Poznaj zasady właściwej pielęgnacji skóry, ponieważ mogą one opóźnić naturalny proces starzenia.
  http://www.pieknatwarz.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Botoks Warszawa

  Botoks Warszawa
  Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu medycyny estetycznej rafującego szereg kompleksowych zabiegów pozwalających zachować młody i piękny wygląd na długie lata. Wśród naszych zabiegów znajdą Państwo m. In. Depilację laserową, botox, lipolizę i wiele innych.
  http://www.anamedica.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Cellulit

  Cellulit
  Osoba cierpiąca na brak snu ma problemy z usypianiem bądź z ponownym zaśnięciem po przedwczesnym obudzeniu się. Najgorsze w toku rzucania palenia stanowią początkowe chwile, tygodnie i miechy.
  http://www.cellulit.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt