Spis treści

Hotele

<wróć 0 1 dalej> • hotel Kraków

  hotel Kraków
  Hotel Platinium ** znajduje się w zacisznej części Krakowa, oddalonej od centrum miasta o 6 km., gdzie można dotrzeć zaledwie w 15-20 minut środkami komunikacji miejskiej. Wokół hotelu znajduje się letni ogródek z placem zabaw dla dzieci oraz parking.
  http://www.hotel-platinium.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Capital Towers - centrum biurowo-handlowe

  Capital Towers - centrum biurowo-handlowe
  Capital Towers to największe w Polsce południowo - wschodniej centrum biurowo-handlowe. Captial Towers posiada aż 95 000 m2 powierzchni całkowitej. Część biurowo-handlowa zajmuje 65 000 m2, a apartamentowi 30 000 m2 co daje możliwość pomieszczenia 300 apartamentowców.
  http://www.capital-towers.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Karpacz

  Karpacz
  Karpacz to malownicze miasto położone w górnej partii Karkonoszy na południowym zachodzie Polski. Znajduje się tutaj wiele obiektów rekreacyjnych, a także hoteli, dyskotek i restauracji. Miasto posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę sportową, dużą halę widowiskową do rozgrywania różnego rodzaju zawodów sportowych, wyciągi i szlaki narciarskie to tylko nieliczne atuty miasta od strony sportowej. Karpacz to przede wszystkim również miasto turystyczne. W samym środku Karpacza znajduje się kompleks wypoczynkowo-rozrywkowy o nazwie Centrum Karpacza.
  http://www.centrumkarpacza.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Eksluzywny hotel

  Eksluzywny hotel
  Pałac Kotulińskich to przepiękny, odrestaurowany, ekskluzywny hotel, położony w Czechowicach-Dziedzicach. Przyszłościowy hotel powstały w unikalnym zabytku jest doskonałą propozycją dla najbardziej wymagających klientów. W pałacu funkcjonują dwie restauracje z odmiennym menu, pięć sal bankietowych dla mniej więcej 200 gości oraz pięć sal konferencyjnych, a też dwie sauny oraz dodatkowo sposobność skorzystania z koloroterapii. W parku znajdują się okazałe drzewostany, a od frontu pałacu zabytkowe lipy drobnolistne. Konferencja, przyjęcie biznesowe, bankiet, wesele, impreza integracyjna- to wyłącznie niewielka część możliwości, jakie oferuje Pałac Kotulińskich. Zapraszamy na stronę.
  http://www.palackotulinskich.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Fora dyskusyjne Forum komputerowe Gotowe smsy Kursy i szkolenia Kursy komputerowe Kursy we Francji Cukiernie Dart Domki letniskowe na Mazurach Dla dzieci Dmuchańce Domki letniskowe
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt