Spis treści

Miłość
 • Mój pierwszy raz. Miłość i seks

  Mój pierwszy raz. Miłość i seks
  W portalu można znaleźć wiele porad, opisów doświadczeń życiowych, których na co dzień nie zauważamy, a które powodują konflikty, złe samopoczucie, stres. Strona dla ludzi niebanalnych, chcących zmienić swoje życie jego percepcję. Ciekawostką portalu i nowością jest wykorzystanie statystyki do rozwiązywania własnych dylematów. Dział "Ania pyta" to dział, w którym użytkownik zadaje dręczące go pytanie. Proponuje kilka wariantów odpowiedzi. Jego dylemat udostępniany jest pozostałym użytkownikom portalu, którzy kierując się własnymi doświadczeniami poprzez udział w ankiecie wskazują jedną optymalną odpowiedź. Dzięki temu zadający pytanie otrzymuje weryfikacje swoich dylematów ze wskazaniem na najlepsze rozwiązanie. Lora Newis radzi.
  http://www.kobieta.iekskluzywnosc.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Przepisy na wigilię

  Przepisy na wigilię
  Święta już tuz tuż, zatem gorąca zapraszamy Państwa do skorzystania z wigilijnych przepisów zamieszczonych na naszej stronie. Prócz przepisów znajdą tu Państwo także wiele świątecznych życzeń oraz dekoracji świątecznych. Zapewniamy iż korzystając z naszych świątecznych porad owe święta mogą stać się bardzo atrakcyjnym i niezapomnianym przeżyciem.
  http://www.nawigilie.com
  Zgłoś nie działający link/spam

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Galanteria Giełda Handel Audyty Auto-części Auto-szkoła Antyki Architektura wnętrz Bajki, Baśnie
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt