Spis treści

AGD i RTV

 • telewizja cyfrowa bielsko

  telewizja cyfrowa bielsko
  Masz firmę i pragniesz założyć telewizję przemysłową w celach bezpieczeństwa lub inspekcji podwładnych? Zostawiasz mieszkanie opustoszałe a chciałbyś wiedzieć co się dzieje w jego okolicy? Zadbaj o system monitoringu. Jako fachowa firma zajmujemy się dystrybucją i obsługą sprzętu różnego rodzaju. W skład naszej propozycji wchodzi wiele składników np. anteny sat bielsko. Poza układami monitoringu oferujemy Państwu usługi związane z dystrybucją telewizji cyfrowej i urządzeń potrzebnych do jej odbioru. Proponujemy zestawy satelitarne, anteny rozmaitego typu jak również szeroki wybór dekoderów. Dla firm sugerujemy jeszcze zaawansowane centrale telefoniczne zapewniające konstrukcję analogowych jak i cyfrowych połączeń głosowych.
  http://www.diocom.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Lokalizator GPS

  Lokalizator GPS
  Super przenośny lokalizator GPS, z nim się nigdy nie zgubisz. Do lokalizatora wkładamy kartę sim dowolnego operatora i umieszczamy przy celu, który chcemy śledzić. Idealne urządzenie zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Możemy go zainstalować dosłownie wszędzie. Od samochodu, poprzez różnego rodzaju maszyny a nawet wrzucić do torebki lub przyczepiąć do szyi naszemu pupilowi
  http://lokalizatorgps.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Akcesoria Kuchenne

  Akcesoria Kuchenne
  Quiselle to nowowczesne a także stylowe akcesoria kuchenne dla każdego domu. W ofercie tej międzynarodowej marki znajdują się między innymi patelnie, garnki, formy, wyroby ceramiczne i porcelana, szkło, plecionki, serwetki, sztućce a także serwisy obiadowe. Wieloletnie doświadczenie, rozeznanie w świecie najlepszych produktów wyposażenia domu i kuchni plus szczególna uwaga skierowana w stronę najdoskonalszych materiałów i technologii, pozwoliły stworzyć markę produktów najwyższej jakości, godnych zaufania - pięknych, użytecznych i niezawodnych.
  http://www.quiselle.com
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt