Spis treści

AGD i RTV
 • Inteligentny Dom

  Inteligentny Dom
  O co chodzi? To pojęcie stało się niesamowicie stylowe dobrych kilka lat temu, a ci, którzy jedynie znają inteligentne domy ze słuchu, myślą, że jest to jakieś magiczne elektroniczne coś. Jest w tym jakieś ziarnko prawdy, gdyż dzięki zintegrowanemu systemowi urządzeń elektrycznych kontrolować można na przykład nagłośnienie w domu, o ile korzystamy z profesjonalnego sprzętu do słuchania piosenek, ale to nie koniec. Poza tym, że możliwa jest zdalne obsługiwanie sprzętów takich, jak telewizja cyfrowa w systemie multiroom, jest także szansa kontroli systemu oświetlenia, a także tego związanego z ogrzewaniem, klimą, podlewaniem roślin, czy też systemu przeciwpożarowego, antywłamaniowego i wielu, ogrom innych rzeczy.
  http://www.rgaudio.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Coffee Cona autoryzowany serwis, salon Saeco, Gaggia, La Cimballi, Jura Rzeszów

  Coffee Cona autoryzowany serwis, salon Saeco, Gaggia, La Cimballi, Jura Rzeszów
  Przedsiębiorstwo Coffee Cona gwarantuje pomoc w obszarze asortymentu sposobnego sprzętu do Państwa potrzeb, umiejętnego zużywania, manier parzenia kawy i opiekę serwisową. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Wiodących Przedsiębiorstw na rynku takich jak na przykład Philips, Saeco, Gaggia, Jura, La Cimbali, Nivona. Funkcjonujemy w tej chwili na rynku kilka lat. Specjalizujemy się w sprzedaży wszelakiego typu maszyn do palenia kawusi.
  http://coffeecona.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Naprawa lodówek Kraków

  Naprawa lodówek Kraków
  Specjalizujemy się w naprawach oraz instalacji sprzętu AGD - przede wszystkim zajmujemy się naprawą pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek gazowo-elektrycznych, piekarników i płyt do zabudowy. Świadczymy usługi z zakresu napraw AGD dla osób prywatnych i firm. Zapewniamy krótkie terminy oraz fachową i kulturalną obsługę. A wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach.Udzielamy gwarancji na wykonane naprawy. Naprawy lodówek w Krakowie: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek, Fałęcki, Swoszowice, Podgórze, Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta
  http://www.technikan.pl/naprawa-agd-krakow.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Film Fotografia Inne Chłodzenie Domeny internetowe Doładowania telefonu Historia Języki obce Kolegium Bilety lotnicze Biura podróży Biuro podróży Lublin
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt