Spis treści

Prawo
 • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Kułakowska

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Kułakowska
  Kancelaria funkcjonuje na naszym rynku od wielu lat. Kancelaria świadczy następujące usługi prawnicze: porad, reprezentacja klienta przed sądami i organami administracyjnymi. W ofercie są dochodzenia wynagrodzenia, dochodzenie zachowku, pomoc w sprawach podatkowych, ocena prawidłowości umów, pisanie umów zlecenia. Porady świadczone są tymczasowo albo na zasadach stałej współpracy.
  http://mkulakowska.pl/oferta.php
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kancelaria rozwodowa

  Kancelaria rozwodowa
  Kancelaria prawna adwokat Anny Piotrowskiej ma swoje biuro na terenie Wodzisławia Śląskiego, obsługując klientów z miast: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Racibórz, Żory i in. Specjalnością kancelarii są sprawy rodzinne tj. rozwód i separacja, alimenty, uregulowanie kontaktów z dziećmi, podział wspólnego majątku, ale także sprawy karne. Kancelaria prawna zapewnia profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych – począwszy od porad rozwodowych, a skończywszy na redagowaniu pism procesowych, opinii prawnych oraz reprezentowaniu klienta w sądzie.
  http://adwokat-piotrowska.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kancelarie adwokackie i radcowskie

  Kancelarie adwokackie i radcowskie
  Prezentowany blog dotyczący prawa i kancelarii adwokackich to interesująca propozycja zarówno dla osób, które znają się na przepisach prawnych i chcą być stale na bieżąco z przepisami, jak i dla tych, które z jakiś powodów muszą skorzystać z usług prawnika.
  http://www.adwokat.zloto4u.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt