Spis treści

Filtracja
 • ChemTech FilterTech Przemysłowe Instalacje Filtracyjne

  ChemTech FilterTech Przemysłowe Instalacje Filtracyjne
  Jesteśmy producentem filtrów świecowych, filtrów workowych, obudów filtracyjnych, filtrów przemysłowych, instalacji membranowych. Możemy służyć pomocą w projektowaniu nowych stacji uzdatniania wody, optymalizacji istniejących układów przygotowania wody, w oparciu o filtry mechaniczne żwirowe i piaskowe, stacje i wymienniki jonitowe, systemy i układy katalitycznego odtleniania wód przeznaczonych do zasilania kotłów parowych wodą DEM.W dziedzinie ochrony środowiska możemy zaoferować oczyszczanie ścieków pochodzących z procesów elektrochemicznej obróbki metali, odzysk metali z roztworów, zamykanie obiegów wodnych. Posiadamy szeroką gamę filtrów do galwanizerni.Oczyszczamy wody pitne ze związków baru, boru i arsenu.
  http://www.www.filtertech.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Odwrócona osmoza

  Odwrócona osmoza
  Osmozaserwis to sklep internetowy, w którym można kupić efektywne filtry do wody. Ich obowiązkiem jest oczyszczanie wody technicznej oraz pitnej. Asortyment sklepu mieści prekursorskie filtry do wody węglowe, sznurkowe, wielostopniowe systemy oczyszczania wody - odwróconej osmozy, a także ofertę odżelaziaczy, zmiękczaczy itp. W zestawie produktów sklepu internetowego znajdują się wyłącznie doskonałe produkty najlepszych producentów.
  http://www.osmozaserwis.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Filtry do wody wrocław

  Filtry do wody wrocław
  ACOM ? wrocławska firma, mająca dobrą reputację w branży uzdatniania i oczyszczania wody, poleca swoją ofertę w sklepie internetowym acom.wroc.pl. Profesjonalnie zaopatrzony sklep gwarantuje szybki zakup towarów, takich jak: filtry do wody, nowoczesne filtry molekularne, urządzenia służące do zmiękczania wody, membrany osmotyczne i wiele więcej. Wyróżnikiem produktów jest ich pochodzenie ? ACOM zapewnia tylko artykuły renomowanych marek, charakteryzujące się efektywnością i wydajnością. Zróżnicowanie asortymentu oraz szybka realizacja zamówień.
  http://www.acom.wroc.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Filtry kieszeniowe

  Filtry kieszeniowe
  Ustawiczny rozwój gospodarczy, jak również technologiczny określa w sposób bezpośredni poszukiwania coraz efektywniejszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i ekologii. Grupa TWE doskonale rozumie mechanizmy zachodzące aktualnie w gospodarce, dlatego tkanina filtracyjna, której produkcją i dystrybucją się zajmujemy, to produkt o bezkonkurencyjnej jakości. Aktywność produkcyjna Grupy TWE skupiona jest na zagwarantowaniu właściwych mediów odnajdujących zastosowania w procesie filtracyjnym; nasze filtry kasetowe, filtry kieszeniowe, jak również sufitowe filtry do kabin lakierniczych - to pewność jakości.
  http://filtration.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt