Spis treści

Usługi różne
 • Biura rachunkowe Rzeszów

  Biura rachunkowe Rzeszów
  Księgowość to jedna z najważniejszych działów naszej firmy. ęłęóNie każdy z nas ma czas i ochotę zajmować się księgowością. Jednak coraz więcej osób zakłada swoje własne firmy. W sprawach finansowych najważniejsza jest rzetelność, dokładność i wiedza. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www i zapoznania się z ofertą.
  http://www.rachunkowebiuro.biz/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pogotowie Krawieckie Poznań

  Pogotowie Krawieckie Poznań
  Pogotowie krawieckie w Poznaniu zajmujemy się przeróbką wszelkiego rodzaju odzieży, począwszy od przyszywania guzików i wymianie zamków błyskawicznych, poprzez przeróbkę odzieży gotowej (skracanie, wydłużanie, poszerzanie, zwężanie i inne) po naprawę odzieży (np. odzieży roboczej), a skończywszy na realizacji indywidualnych projektów (szycie na miarę). Naszą ofertę uzupełniają HAFTY na odzieży, ręcznikach i innych materiałach. Wykorzystujemy gotowe projekty, a także specjalne wzory i nietypowe zlecenia Naszych Klientów. Hafty to idealny pomysł na prezent. Hafty na odzieży roboczej podkreślają prestiż firmy.
  http://krawieckie.poznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kasy fiskalne Krosno

  Kasy fiskalne Krosno
  Z naszej strony internetowej dowiesz się, w przypadku jakiej działalności niezbędne jest posiadanie urządzenia fiskalnego. Jeśli już wiesz, że potrzebujesz kasy fiskalnej skontaktuj się z nami. Zajmiemy się profesjonalną instalacją urządzenia w Twojej firmie. Działamy na terenie województwa podkarpackiego.
  http://www.kasyfiskalnedlafirm.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wideofilmowanie Warszawa

  wideofilmowanie Warszawa
  FELIS FILM specjalizuje się w produkcji filmowej na systemach cyfrowych w formacie Full HD zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Naszą mocną stroną jest także w produkcja filmów dokumentalnych, edukacyjnych, szkoleniowych i reportaży. Nasza kadra, to filmowcy z dyplomami szkół filmowych. Płynnie władamy językami obcymi: niemieckim i angielskim. Porozumiewamy się także po rosyjsku. Mamy doświadczenie w podróżach do najdalszych zakątków świata. Posługujemy się profesjonalnymi zestawami do montażu nieliniowego Avid Media Composer i Final Cut na profesjonalnych wieloprocesorowych i wielordzeniowych systemach montażowych. Udźwiękowienie filmów wykonujemy w programach Digidesign Protools oraz Soundtrack Pro.
  http://www.felisfilm.com
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt