Spis treści

Architektura ogrodu

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Pielęgnacja roślin doniczkowych w Wałbrzychu

  Pielęgnacja roślin doniczkowych w Wałbrzychu
  Młoda, prężnie rozwijająca się firma świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zielenią i jej pielęgnacją. Zatrudniamy osoby z wyższym i średnim wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Wiedza, umiejętności i doświadczenie, pozwalają nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urządzanych ogrodów i dekorowanych pomieszczeń. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jakość oferowanych usług. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych.
  http://www.polskiogrod.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Eden - Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Gdańsk, Gdynia, Sopot

  Eden - Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Gdańsk, Gdynia, Sopot
  Firma Eden zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów na terenie Trójmiasta. Prowadzimy również sprzedaż kory drzewnej. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu. Pielęgnujemy ogrody w Kartuzach, Kościerzynie, Lęborku Zakładamy ogrody głównie na terenie Trójmiasta: Gdańska , Gdyni , Sopotu , pielęgnujemy ogrody w Kartuzach , Kościerzynie i Lęborku . Prowadzimy również sprzedaż kory drzewnej . Zapewniamy transport na całym obszarze województwa Pomorskiego
  http://www.eden-ogrody.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zakładanie ogrodów

  Zakładanie ogrodów
  Urządzanie, zakładanie, projektowanie ogrodów i terenów zieleni. Aranżacja wnętrz zielenią i projekty ogrodów - Kamila Tomasiewicz - systemy nawadniania, ogrody przydomowe. Wykonujemy oczka wodne, ogrody zimowe, architektura krajobrazu przy siedzibach firm. Budowa terenów zieleni, ogród Warszawa, Mazowieckie. Pracownia w Warszawie zaprasza po projekt ogrodu - pielęgnacja i aranżacja zieleni, oczka wodne, ogrody Warszawa, woj. mazowieckie.
  http://www.jardin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Projektowanie i zakładanie ogrodów

  Projektowanie i zakładanie ogrodów
  Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów oraz terenów zielonych. Nasze usługi zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ ogrody to nasza pasja. W celu uzupełnienia naszej oferty oferujemy również usługi brukarskie. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami kostek brukowych, urządzeń ogrodowych i roślin. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jakości materiał szkółkarski. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm z województwa śląskiego i województw ościennych. Nasze doświadczenie sprawia, że nasze ogrody są piękne i unikatowe. Dla wygody naszych klientów w trakcie prac projektowych konsultacje prowadzimy u Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.
  http://www.kreowanie-natury.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt