Spis treści

Apteka
 • tanie leki

  tanie leki
  Jesteśmy apteką ze Świdnicy Śląskiej, posiadamy także siedzibę w pobliskim Pszennie. Jesteśmy solidną firmą z wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą. Znajdziesz u nas nie tylko fachową poradę i dyskrecję, lecz także tanie leki i kosmetyki kupowane bezpośrednio u producentów
  http://apteka.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Baza leków

  Baza leków
  Na stronie internetowej można znaleźć ogromną bazę leków, która zawiera ponad 5000 opisanych farmaceutyków występujących na rynku polskim. Każda pozycja oprócz nazwy posiada również informacje na temat działania oraz sposobu stosowania danego leku. Dodatkowo można znaleźć interesujące informacje na temat zamienników najbardziej popularnych drogich leków.
  http://www.encyklopedia-lekow.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Baza chorób

  Baza chorób
  Na stronie internetowej można znaleźć szczegółowo opisane choroby, które zostały pogrupowane alfabetycznie w celu ułatwienia nawigacji użytkownika na stronie. Każda choroba opisana jest zarówno z objawami jak również ze sposobami leczenia. W naszej bazie znajduje się ponad 300 różnego rodzaju chorób.
  http://www.baza-chorob.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • rejestracja leków

  rejestracja leków
  KMJ pharma sp. z o.o. jest firmą doradczo-usługową, zajmującą się rejestracją leków, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz środków spożywczych na terenie Unii Europejskiej. Jako firma zrzeszająca zarówno ekspertów z branży farmaceutycznej jak i naukowców akademickich (z obszaru nauk biomedycznych) oferuje wsparcie merytoryczne dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych.
  http://www.kmjpharma.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Apteka

  Apteka
  KMJ pharma sp. z o.o. jest firmą doradczo-usługową, zajmującą się rejestracją leków, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz środków spożywczych na terenie Unii Europejskiej. KMJ pharma sp. z o.o. jest firmą doradczo-usługową, zajmującą się rejestracją leków, wyrobów medycznych, kosmetyków oraz środków spożywczych na terenie Unii Europejskiej.
  http://www.kmjpharma.comrejestracja leków
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt