Spis treści

Apteka
 • Apteka Partnerska - Apteka Kielce

  Apteka Partnerska - Apteka Kielce
  Jesteśmy farmaceutami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, które staramy się wykorzystać w prowadzonych przez nas aptekach. Promocje,atrakcyjne ceny,rabaty dla stałych klientów,fachowa i miła obsługa -zadowolony pacjent to nasz największy zysk. Obydwie nasze apteki posiadają dogodny dojazd,parking,są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykonujemy leki recepturowe,mamy podpisaną umowę na środki pomocnicze z NFZ. Sprzedajemy i wypożyczamy inhalatory.
  http://apteka-partnerska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • iApteka24.com - APTEKA INTERNETOWA. Tanie leki

  iApteka24.com - APTEKA INTERNETOWA. Tanie leki
  Internetowa apteka iApteka24.com. Jesteśmy filią Apteki w Żorach. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie. Oferujemy tanie leki bez recepty, kosmetyki, zioła i sprzęt medyczny. W naszej aptece możecie Państwo składać zamówienia 24 godziny na dobę, w każdy dzień tygodnia. Zapewniamy fachową opiekę farmaceutyczną. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszej aptece internetowej. Wejdź i sprawdź aktualne promocje. Kupując większe ilości – kupujesz taniej.
  http://www.iApteka24.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Apteka internetowa OTC

  Apteka internetowa OTC
  Nasza apteka przynależy do najistotniejszych firm farmaceutycznych, funkcjonujących w polskim Internecie. Zapewniamy leki przede wszystkim na obszarze Polski, ale przesyłamy je także do innych państw, głównie europejskich. Każdego miesiąca serwis AptekaOTC.pl nawiedza ponad 100 tys. unikalnych użytkowników szukających informacji dotyczących funkcjonowania preparatów, kosmetyków oraz suplementów diety. Strzeżemy także pacjentów przed częstym używaniem farmaceutyków.
  http://www.aptekaotc.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Apteka naturalna

  Apteka naturalna
  Eko-Leko.pl to apteka naturalna, sprzedająca również przez internet. Wierzymy w moc produktów pochodzenia naturalnego, dlatego znajdziesz u nas leki naturalne, preparaty ziołowe i kosmetyki naturalne wysokiej jakości. Powstanie apteki internetowej Eko-Leko zainspirowały opinie i potrzeby naszych klientów. Nieustannie poszukujemy firm produkujących kosmetyki, leki i suplementy ekologiczne. Zapraszamy do odwiedzania naszej apteki i przekazywania nam swoich opinii o lekach naturalnych - chętnie sprowadzimy dla Państwa potrzebne medykamenty.
  http://www.eko-leko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt