Spis treści

Apteka
 • Oceny leków, opinie o lekach, skutki uboczne, popularne leki

  Oceny leków, opinie o lekach, skutki uboczne, popularne leki
  Największa strona w Polsce z opiniami i ocenami leków. Zanim zażyjesz sprawdź jakie są opinie innych. Dowiedz się więcej o skutkach ubocznych lekarstw. Zobacz czy to co przepisał Ci lekarz jest na pewno najlepszym lekiem. Portal Ocenlek.pl to źródło informacji o lekach. Wiarygodne i bezpłatne dla wszystkich użytkowników i pacjentów. Wszystkie popularne leki i kosmetyki lecznicze w naszej bazie danych. Jeżeli czegoś nie znajdziesz zawsze możesz zgłosić nowy lek samemu.
  http://www.ocenlek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • apteki internetowe

  apteki internetowe
  Czy jesteś zmęczony bieganiem do apteki za każdym razem skończy się tylko jedno lekarstwo? Badania pokazują, że ludzie spędzają dużo czasu chodząc od sklepu po jedną rzecz i kończy się na tym, żwydaje więcej pieniędzy niż zamierzali. Wiesz, że jest rozwiązanie? Apteki internetowe oszczędzą twój czas. Apteka online to mniej wydanych pieniędzy. Apteka internetowa to sama wygoda i więcej prywatności, czyli coś czego tradycyjna apteka nigdy nie będzie mogła ci dać.
  http://www.cefarm24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • apteki Kraków

  apteki Kraków
  Inwitujemy Państwa do wpadnięcia do sklepu internetowego sieci aptek Curate. Świadczymy bogaty wybór leków bez recepty. Naszej różnej ofercie znajdą Państwo na przykład leki znieczulające, witaminy ale też syropy. Oprócz sklepu internetowego, przekazujemy mieszkańcom takich miast jak na przykład Kraków lub Lublin okazja zajrzenia do naszych całodobowych placówek. Tak samo jak nasz sklep internetowy, tak i w każdej z aptek znajdą Państwo zasobny zasób leków i specyfików w dogodnej cenie dla każdej kieszeni! Zapraszamy do wykorzystania z posług naszych aptek już teraz! Pamiętaj, że akuratniej jest uniemożliwiać niż leczyć.
  http://www.aptekicurate.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Apteki internetowe

  Apteki internetowe
  Apteka internetowa AquaVitae powstała w 2003 roku jako kolejny projekt na bazie kilku aptek Aqua Vitae działających w Białymstoku. Blisko dwudziestoletnia obecność na rynku farmaceutycznym i zdobyte dzięki temu doświadczenie pozwoliło nam również z sukcesem zaistnieć na rynku wirtualnym. Tradycyjna apteka nie posiada zalet tylu zalet, jakie oferuje nasza apteka internetowa. Kupowanie produktów leczniczych bez recepty oraz innych produktów medycznych bez wychodzenia z domu. Kupowanie produktów leczniczych bez recepty oraz innych produktów medycznych bez wychodzenia z domu.
  http://www.aquavitae.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt