Spis treści

Apteka
 • Apteczka przemysłowa

  Apteczka przemysłowa
  Firma Vera prosperuje w Polsce od 1996 roku. Jesteśmy wiodącą firmą na naszym rynku. Dzięki Certyfikatowi ISO 9001 zostaliśmy czołowym przedstawicielem Firmy Leina - Werke GmbH z Niemiec na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Wytwarzamy apteczki samochodowe, medyczne, pierwszej pomocy przedmedycznej, a także przemysłowe (w opakowaniu plastikowym Kofer oraz Walizki, metalowym i z nylonu). Nasze apteczki zawierają kompleksowe wyposażenie, m.in. kompresy, opaski, plastry, opatrunki, ustniki, rękawiczki)
  http://www.apteczki.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Leki apteka internetowa

  Leki apteka internetowa
  Zapraszamy do przejrzenia naszej witryny, jaka jest filią dobrze znanej i zaufanej polskiej marki [url=http://www.e-zikoapteka.com.pl/]E-zikoapteka[/url]. Jest to sieć aptek stacjonarnych, które znajdują się w najbardziej znaczących polskich miastach, w jakich możesz dokonać odbioru osobistego zleceń internetowych. Poza tym sprzedajemy wysyłkowo w super cenach – im większa wartość zamówienia, tym niższy koszt za transport. W naszej witrynie internetowej możesz zakupić tak produkty lecznicze, jak i kosmetyki pielęgnujące Twoją skórę. Preferujemy wypróbowane, renomowane marki w zadowalających cenach.
  http://www.e-zikoapteka.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Meddev - Wyroby medyczne

  Meddev - Wyroby medyczne
  Oferujemy wdrażanie systemów zarządzania jakością dla firm z branży medycznej, kosmetycznej. Wyroby medyczne ze względu na swoje przeznaczenie (ochronę zdrowia) podlegają szczególnym regulacją prawnym , których spełnienie jest warunkiem wprowadzenia wyrobu do obrotu i gwarancją że wyrób jest bezpieczny. Naszą rolą jest pomoc w spełnieniu wymienionych wymagań przez Klientów przy zachowaniu optymalnej procedury postępowania i przy równoczesnym zabezpieczeniu interesów wszystkich stron czyli zarówno dostawców jak i finalnych odbiorców wyrobów medycznych.
  http://www.meddev.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Całodobowa apteka stacjonarna

  Całodobowa apteka stacjonarna
  Sieć aptek stacjonarnych całodobowych Dar Zdrowia prowadzi swoją działalność o do ponad 8 lat. Służy profesjonalną pomocą farmaceutyczną, posiada w swoim asortymencie bardzo duży wybór leków, suplementów, produktów medycznych, kosmetyków i innych artykułów. Dodatkowo posiada w sprzedaży produkty dermatologiczne i urządzenia medyczne. Nieustannie poszerza swój asortyment i systematycznie otwiera swoje punkty. Sieć Dar Zdrowia stworzona specjalnie dla wszystkich, którzy pragną być dobrze obsłużeni oraz zrobić zakupy o każdej porze.
  http://aptekidarzdrowia.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt