Spis treści

Apteka
 • Apteczka przemysłowa

  Apteczka przemysłowa
  Firma Vera prosperuje w Polsce od 1996 roku. Jesteśmy wiodącą firmą na naszym rynku. Dzięki Certyfikatowi ISO 9001 zostaliśmy czołowym przedstawicielem Firmy Leina - Werke GmbH z Niemiec na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Wytwarzamy apteczki samochodowe, medyczne, pierwszej pomocy przedmedycznej, a także przemysłowe (w opakowaniu plastikowym Kofer oraz Walizki, metalowym i z nylonu). Nasze apteczki zawierają kompleksowe wyposażenie, m.in. kompresy, opaski, plastry, opatrunki, ustniki, rękawiczki)
  http://www.apteczki.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Leki apteka internetowa

  Leki apteka internetowa
  Zapraszamy do przejrzenia naszej witryny, jaka jest filią dobrze znanej i zaufanej polskiej marki [url=http://www.e-zikoapteka.com.pl/]E-zikoapteka[/url]. Jest to sieć aptek stacjonarnych, które znajdują się w najbardziej znaczących polskich miastach, w jakich możesz dokonać odbioru osobistego zleceń internetowych. Poza tym sprzedajemy wysyłkowo w super cenach – im większa wartość zamówienia, tym niższy koszt za transport. W naszej witrynie internetowej możesz zakupić tak produkty lecznicze, jak i kosmetyki pielęgnujące Twoją skórę. Preferujemy wypróbowane, renomowane marki w zadowalających cenach.
  http://www.e-zikoapteka.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Meddev - Wyroby medyczne

  Meddev - Wyroby medyczne
  Oferujemy wdrażanie systemów zarządzania jakością dla firm z branży medycznej, kosmetycznej. Wyroby medyczne ze względu na swoje przeznaczenie (ochronę zdrowia) podlegają szczególnym regulacją prawnym , których spełnienie jest warunkiem wprowadzenia wyrobu do obrotu i gwarancją że wyrób jest bezpieczny. Naszą rolą jest pomoc w spełnieniu wymienionych wymagań przez Klientów przy zachowaniu optymalnej procedury postępowania i przy równoczesnym zabezpieczeniu interesów wszystkich stron czyli zarówno dostawców jak i finalnych odbiorców wyrobów medycznych.
  http://www.meddev.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Całodobowa apteka stacjonarna

  Całodobowa apteka stacjonarna
  Sieć aptek stacjonarnych całodobowych Dar Zdrowia prowadzi swoją działalność o do ponad 8 lat. Służy profesjonalną pomocą farmaceutyczną, posiada w swoim asortymencie bardzo duży wybór leków, suplementów, produktów medycznych, kosmetyków i innych artykułów. Dodatkowo posiada w sprzedaży produkty dermatologiczne i urządzenia medyczne. Nieustannie poszerza swój asortyment i systematycznie otwiera swoje punkty. Sieć Dar Zdrowia stworzona specjalnie dla wszystkich, którzy pragną być dobrze obsłużeni oraz zrobić zakupy o każdej porze.
  http://aptekidarzdrowia.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt