Spis treści

Apteka

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej> • Apteczka przemysłowa

  Apteczka przemysłowa
  Firma Vera prosperuje w Polsce od 1996 roku. Jesteśmy wiodącą firmą na naszym rynku. Dzięki Certyfikatowi ISO 9001 zostaliśmy czołowym przedstawicielem Firmy Leina - Werke GmbH z Niemiec na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Wytwarzamy apteczki samochodowe, medyczne, pierwszej pomocy przedmedycznej, a także przemysłowe (w opakowaniu plastikowym Kofer oraz Walizki, metalowym i z nylonu). Nasze apteczki zawierają kompleksowe wyposażenie, m.in. kompresy, opaski, plastry, opatrunki, ustniki, rękawiczki)
  http://www.apteczki.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Leki apteka internetowa

  Leki apteka internetowa
  Zapraszamy do przejrzenia naszej witryny, jaka jest filią dobrze znanej i zaufanej polskiej marki [url=http://www.e-zikoapteka.com.pl/]E-zikoapteka[/url]. Jest to sieć aptek stacjonarnych, które znajdują się w najbardziej znaczących polskich miastach, w jakich możesz dokonać odbioru osobistego zleceń internetowych. Poza tym sprzedajemy wysyłkowo w super cenach &#8211; im większa wartość zamówienia, tym niższy koszt za transport. W naszej witrynie internetowej możesz zakupić tak produkty lecznicze, jak i kosmetyki pielęgnujące Twoją skórę. Preferujemy wypróbowane, renomowane marki w zadowalających cenach.
  http://www.e-zikoapteka.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Meddev - Wyroby medyczne

  Meddev - Wyroby medyczne
  Oferujemy wdrażanie systemów zarządzania jakością dla firm z branży medycznej, kosmetycznej. Wyroby medyczne ze względu na swoje przeznaczenie (ochronę zdrowia) podlegają szczególnym regulacją prawnym , których spełnienie jest warunkiem wprowadzenia wyrobu do obrotu i gwarancją że wyrób jest bezpieczny. Naszą rolą jest pomoc w spełnieniu wymienionych wymagań przez Klientów przy zachowaniu optymalnej procedury postępowania i przy równoczesnym zabezpieczeniu interesów wszystkich stron czyli zarówno dostawców jak i finalnych odbiorców wyrobów medycznych.
  http://www.meddev.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt