Spis treści

Sklepy komputerowe
 • Norma Standard

  Norma Standard
  Rozwój technologii w branży informatycznej spowodował również komputeryzację pracy kosztorysantów. Współcześnie, mało kto wykonuje kosztorys ręcznie, służą do tego specjalistyczne programy. Norma Standard zalicza się do grupy oprogramowania do kosztorysowania producenta Athenasoft. Jest rozwiązaniem, którym z powodzeniem można posługiwać się w mniejszych firmach, bez obawy, że nie sprosta ona wymogom rynku, czy też obowiązującym zasadom tworzenia kosztorysów.
  http://www.program-do-kosztorysowania-standard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tusze tonery - Serwis drukarek Wrocław

  Tusze tonery - Serwis drukarek Wrocław
  Kończy się toner w drukarce? Musisz pilnie wydrukować umowę? Niestety musisz pamiętać o utrzymaniu tuszy tonerów w zapasie-, chociaż jeden komplet! Jest też inne rozwiązanie, możesz współpracować z hurtownią tuszy tonerów Animatt we Wrocławiu. My zadbamy o Twoje tusze tonery, wystarczy, że powiesz ile drukujesz, jakie posiadasz drukarki. www.animatt.pl My zapewniamy ciągłość w dostawie oryginalnych atramentów do drukarek, oryginalnych tonerów do drukarek lub zamiennych tuszy tonerów do drukarek. Jeśli drukarka nie chce współpracować nasi serwisanci szybko i tanio naprawią uszkodzona drukarkę.
  http://www.animatt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • CD-R - sklep internetowy

  CD-R - sklep internetowy
  Przedsiębiorstwo CDR S.C. w ofercie dystrybucja nośników multimedialnych takich jak: płyty DVD, CD wszelakich akcesoriów związanych z nośnikami: segregatory, etui, pudełka, koperty itp. oraz peryferii i podzespołów komputerowych typu: klawiatury, myszy, słuchawki, głośniki. CDR Nośniki oferuje też duży asortyment urządzeń fiskalnych od najlepszych producentów.
  http://www.cdr-nosniki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
Profesjonalne korekty prac. Oferujemy Profesjonalne korekty prac . Sprawdź nasza ofertę.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt