Spis treści

Architektura
 • Wizualizacje architektoniczne 3D

  Wizualizacje architektoniczne 3D
  3thesign to profesjonalna firma zajmująca się wykonywaniem realistycznych wizualizacji architektonicznych 3D oraz animacji urbanistyki, budynków i wnętrz, więc jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do odwiedzin naszej strony www. Znajdziesz na niej najpotrzebniejsze informacje o nas, działaniu, przykładowe projekty oraz co najważniejsze kontakt do nas. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
  http://www.3thesign.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Domy energooszczędne

  Domy energooszczędne
  Pracownia PRO-EKO-ART oferuje realizację zleceń zamówień z dziedziny domy drewniane ? projekt oraz budowa. Najwyższej jakości domy energooszczędne proponowane są w trzech wersjach: stan surowy, stan deweloperski i wersja nadająca się już do zamieszkania. PRO-EKO-ART gwarantuje minimalne koszty budowy i użytkowania oraz ekologiczne rozwiązania konstrukcyjne. Propozycje takie jak rekuperator czy mostki termiczne znacznie obniżą wydatki związane z ogrzaniem obiektu.
  http://www.proekoart.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Od warunków zabudowy po wykończenie domu

  Od warunków zabudowy po wykończenie domu
  Technologia lekkiego szkieletu stalowego w budownictwie jednorodzinnym jest praktycznie w Polsce niewykorzystywana. Budynki takie mają dużo zalet w stosunku do technologii tradycyjnej. Dzięki małej grubości ścian można zwiększyć powierzchnię netto budynku, co jest niezwykle cenne w gęstej miejskiej zabudowie. Budynki takie są bardzo ciepłe oraz lekkie, więc doskonale nadają się do rozbudowy istniejących domów.
  http://www.dominaczej.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dom na małej działce

  Dom na małej działce
  Moje doświadczenia wynikające z budowy domu w nietypowej technologii. Opisuję krok po kroku budowę domu. Zaczynając od warunków zabudowy, poprzez etap projektowania, uzgodnienia z gestorami, pozwolenia aż do samej budowy domu. Wiele porad typu w jakiej technologii budować, jakie ściany dla domu jednorodzinnego, okna plastikowe czy drewniane a może aluminiowe, co na podłogę przy ogrzewaniu podłogowym, jak wykończyć elewację
  http://www.dominaczej.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt