Spis treści

Architektura
 • Wizualizacje architektoniczne 3D

  Wizualizacje architektoniczne 3D
  3thesign to profesjonalna firma zajmująca się wykonywaniem realistycznych wizualizacji architektonicznych 3D oraz animacji urbanistyki, budynków i wnętrz, więc jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami zapraszamy do odwiedzin naszej strony www. Znajdziesz na niej najpotrzebniejsze informacje o nas, działaniu, przykładowe projekty oraz co najważniejsze kontakt do nas. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
  http://www.3thesign.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Domy energooszczędne

  Domy energooszczędne
  Pracownia PRO-EKO-ART oferuje realizację zleceń zamówień z dziedziny domy drewniane ? projekt oraz budowa. Najwyższej jakości domy energooszczędne proponowane są w trzech wersjach: stan surowy, stan deweloperski i wersja nadająca się już do zamieszkania. PRO-EKO-ART gwarantuje minimalne koszty budowy i użytkowania oraz ekologiczne rozwiązania konstrukcyjne. Propozycje takie jak rekuperator czy mostki termiczne znacznie obniżą wydatki związane z ogrzaniem obiektu.
  http://www.proekoart.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Od warunków zabudowy po wykończenie domu

  Od warunków zabudowy po wykończenie domu
  Technologia lekkiego szkieletu stalowego w budownictwie jednorodzinnym jest praktycznie w Polsce niewykorzystywana. Budynki takie mają dużo zalet w stosunku do technologii tradycyjnej. Dzięki małej grubości ścian można zwiększyć powierzchnię netto budynku, co jest niezwykle cenne w gęstej miejskiej zabudowie. Budynki takie są bardzo ciepłe oraz lekkie, więc doskonale nadają się do rozbudowy istniejących domów.
  http://www.dominaczej.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Dom na małej działce

  Dom na małej działce
  Moje doświadczenia wynikające z budowy domu w nietypowej technologii. Opisuję krok po kroku budowę domu. Zaczynając od warunków zabudowy, poprzez etap projektowania, uzgodnienia z gestorami, pozwolenia aż do samej budowy domu. Wiele porad typu w jakiej technologii budować, jakie ściany dla domu jednorodzinnego, okna plastikowe czy drewniane a może aluminiowe, co na podłogę przy ogrzewaniu podłogowym, jak wykończyć elewację
  http://www.dominaczej.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt