Spis treści

Architektura
 • biuro architektoniczne

  biuro architektoniczne
  As Architekci to biuro architektoniczne posiadające pracownie w Warszawie i Łodzi. Biuro architektoniczne zostało założone w 2001 roku. Poprzez ciągłą współpracę z renomowanymi biurami inżynierskimi, firma gwarantuje wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. Zespół architektów liczy 13 osób. Tworzą go wykwalifikowani i doświadczeni architekci. Współpracujące biura inżynierksie z branży sanitarnej, elektrycznej oraz konstrukcyjnej to SEKO i ARKIN. Łącznie zatrudniają 17 wysoce wykwalifikowanych projektantów.
  http://asarchitekci.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Konstrukcje stalowe

  Konstrukcje stalowe
  Nasza firma oferuje kompleksową obsługę Inwestora począwszy od doradztwa, opracowania i przygotowania projektu budowlanego, opracowania dokumentacji technicznej poprzez nadzór po wykonawstwo. Oferujemy opracowanie projektów hal i konstrukcji stalowych. Wykonujemy dokumentację projektową obiektów budownictwa przemysłowego, w tym budowli i konstrukcji inżynierskich, obiektów budownictwa ogólnego i komunalnego, w tym obiektów sportowych. Nasze biuro projektowe mieści się w mieście Wrocław ale swoje usługi oferujemy inwestorom z całego kraju i zza granicy.
  http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Biuro projektowe

  Biuro projektowe
  Biuro projektowe ART NOVA oferuje: projekty budynków, projekty budowlane, projekty obiektów użyteczności publicznej, projekty lokali usługowo handlowych, projekty budynków mieszkalnych, projekty remontów, projekty zagospodarowania terenu, projekty wykonawcze, projekty przebudowy i inne.
  http://www.art-nova.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt