Aukcje internetowe
 • Wirusy

  Wirusy
  Wirus komputerowy - krótki program komputerowy zawierający kod, który pozwala mu przyłączyć się do innego pliku lub programu; ma zdolność samopowielania bez zgody użytkownika. Najczęściej wirusy zaprojektowane są aby zakłócać pracę komputerów
  http://www.antywirusowe.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bajki dla dzieci

  Bajki dla dzieci
  Bajki dla najmłodszych, najsłynniejsze postaci z bajek i kreskówek. Bajki dla najmłodszych, najsłynniejsze postaci z bajek i kreskówek. Bajki dla najmłodszych, najsłynniejsze postaci z bajek i kreskówek.
  http://www.swiatbajek.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Smycze reklamowe

  Smycze reklamowe
  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produkowanych przez nas smyczy reklamowych. Zapewniamy wysoką jakość wszystkich naszych towarów oraz szybką realizację i dobre ceny. Możemy zaproponować atrakcyjne, nietypowe rozwiązania, które uatrakcyjnią Państwa smyczki. Stałym klientom i agencjom reklamowym oferujemy specjalne rabaty.
  http://www.smyczki-reklamowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • invertizo

  invertizo
  Jako agencja interaktywna wdrażamy nowoczesne rozwiązania marketingowe z zastosowaniem zaawansowanych technologii internetowych. Invertizo oferuje kompleksową obsługę w zakresie wykorzystania nowych technologii w marketingu i zarządzaniu informacjami, profesjonalne doradztwo oraz efektywne wdrożenia. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów oraz ich zadowolenie ze świadczonych przez nas usług - nawet jeśli wiąże się to z dokonywaniem rzeczy pozornie niemożliwych.
  http://www.invertizo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kalix - integracja allegro z oscommerce

  Kalix - integracja allegro z oscommerce
  Aplikacja do pełnej integracji sklepów internetowych opartych na oscommerce z portalem aukcyjnym Allegro. Automatyczny monitoring artykułów i stanu magazynowego w sklepie OsCommerce.Bezobsługowe uruchamianie aukcji na platformie Allegro i Świstak według konfiguracji aukcji dla każdego produktu indywidualnie.Automatyczne importowanie szczegółów o sprzedaży na portalach Allegro i Świstak, tworzenie e-mail'a wysyłanego do kupującego z prośbą o potwierdzenie zamówienia w sklepie OsCommerce.Bezobsługowa aktualizacja stanu magazynowego w sklepie po sprzedaży na Allegro lub Świstaku i zapełnianie koszyka z zakupionymi artykułami w celu umożliwienia potwierdzenia zakupu przez użytkownika.
  http://www.kalix.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt