Programowanie

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>

 • Pisanie programów na zamówienie
  Zajmuje się pisaniem programów oraz stron www na zamówienie. Tworzę programy dla studentów jak i firm. Pod platformy Windows, Linux. W środowisku Windows programy konsolowe jak i okienkowe przy wykorzystaniu Visual C++ lub DevC++. Aplikacje pisane pod MFC lub WINAPI. Piszę także w ANSI C, skrypty w środowisku Matlab, programy w Javie oraz w jezyku Ada95. Strony www w PHP z wykorzystaniem mySQL-a oraz technologii XHTML, CSS, JavaScript, JSP, XML, XSL, Flash itp.
  http://pisanieprogramow.eurohaft.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Programy firmy Insert: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor
  Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjna cena - to niepodważalne atuty oprogramowania firmy Insert. Jesteśmy jedną z niewielu firm w województwie lubuskim i jedyną w Zielonej Górze o statusie partnera handlowego firmy Insert. Ponadto nasi pracownicy posiadają tytuł dyplomowanych serwisantów programów Subiekt GT, Rachmistrz GT oraz Rewizor GT.
  http://www.eseven.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oprogramowanie na zamówienie
  Nowoczesne systemy informatyczne na zamówienie dla biznesu i administracji. Oferujemy oprogramowania na zamówienie, systemy CMS, wsparcie wdrożenia systemów. CStudios Software House specjalizuje się w opracowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych. Naszą ofertę adresujemy głównie do firm i organów administracji publicznej. W przygotowaniu rozwiązań informatycznych stosujemy światowe standardy modelowania projektów i zarządzania nimi. Należą do nich PRINCE2 oraz Rational Unified Process. Dzięki nim dostarczane przez nas oprogramowanie jest optymalnie dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.
  http://www.cstudios.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oprogramowanie ITCube
  ICsolutions - Internetowe rozwiązania biznesowe CRM (Customer Relationship Management), producent oprogramowania ITCube CRM który pozwala na uzyskanie obrazu relacji firmy z klientem. Oprogramowanie sieciowe, zarządzanie - system, pakiet ITCube. Kuminikacja zewnętrzna i wewnętrzna.
  http://www.icsolutions.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Programy antywirusowe
  Korzystanie z komputera podłączonego do internetu wiąże się nierozerwalnie z dużym ryzykiem. Komputer podłączony do sieci jest zaatakowany po kilkudziesięciu minutach od momentu podłączenia. Nasi inżynierowie ukończyli niezbędne szkolenia handlowe i techniczne potrzebne do prowadzenia sprzedaży i wdrożeń systemów bezpieczeństwa danych. Realizujemy zamówienia z całej Polski. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja.
  http://www.antywirusexpert.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Film Fotografia Inne Chłodzenie Domeny internetowe Doładowania telefonu Historia Języki obce Kolegium Bilety lotnicze Biura podróży Biuro podróży Lublin
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt