Fora dyskusyjne
 • Forum rolnicze

  Forum rolnicze
  Moje Pole to nie tylko Forum rolnicze, ale też liczne grupy dyskusyjne, bazy filmów rolniczych i zdjęć rolniczych. Zapraszamy do dyskusji na forum i dzielenia się informacjami związanymi nie tylko z rolnictwem.
  http://mojepole.rolnicy.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Forum medyczne

  Forum medyczne
  Zapraszamy wszystkich do rejestracji na forum medycznym szukam-lekarza. Na forum prezentowani są lekarze różnych specjalności, którym warto zaufać. Dla ułatwienia znalezienia określonego lekarza specjalisty - lekarze podzieleni są według województw na terenie których pracują.
  http://www.szukam-lekarza.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Forum miasta i gminy Lubaczów

  Forum miasta i gminy Lubaczów
  Forum mieszkańców miasta Lubaczów w południowo-wschodniej Polsce. Na forum zawsze aktualne wiadomości z regionu, oraz komentarze użytkowników. Na forum również dział ogłoszenia w którym można umieszczać oferty kupna i sprzedaży oraz oferty pracy z regionu.
  http://www.lubaczow-forum.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Opinie o marketach

  Opinie o marketach
  Zakupy to czynność którą każdy lubi, a zwłaszcza Panie. Jednak czy zawsze jesteśmy z nich zadowoleni? Nie raz z pewnością wyszliśmy z marketu zdenerwowani, oburzeni. Powód: zła,nie miła obsługa , produkt z promocji który przy kasie okazuje się,że jej nie było, artykuły przeterminowane i wiele innych powodów. A może przeciwnie - jesteś bardzo zadowolony po wyjściu ze sklepu. Właśnie na tym serwisie możesz wyrazić swoją opinie o marketach. Podziel się swoim zdaniem z innymi.
  http://opinieomarketach.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • FORUM - zarabianie w internecie

  FORUM - zarabianie w internecie
  FORUM - praca. Nie trzeba być właścicielem firmy aby zarabiać za pomocą Internetu. Realia są takie, że zarabiać może każdy. Czasy są takie jakie są: bezrobocie mamy nie najniższe, pracę znaleźć trudno a często gdy już ją znajdziemy to musimy ciężko zasuwać za niewielkie pieniądze. Tymczasem każdy, kto ma komputer i dostęp do Internetu, posiada wszystkie potrzebne narzędzia do tego, aby zarabiać na własny rachunek, bez szefa, w dowolnych godzinach. Brzmi kusząco prawda? Ano prawda. Dlaczego zatem jest tak, że niewiele osób zajmuje się zarabianiem w sieci? Powodem takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim brak wiedzy o tym, jak skutecznie można zarabiać.
  http://www.biznesinfo.fora.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt