Fora dyskusyjne

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej> • UniaEdu - forum dla graczy

  UniaEdu - forum dla graczy
  UniaEdu to forum internetowe poświęcone grom na PC i czarnulkę i Xboxa. Serwis składa się z kilku najistotniejszych działów tj: regulamin, artykuły, gry PC, zamienię i kilku odrębnych. Z pewnością każdy z oddziałów posiada pomocnicze podkategorie. Teoretyzujemy o grach, o tym co nowiutkie oraz stare. Wszystko na portalu jest rzecz jasna darmowe zarówno deliberowanie, jak i rejestracja. Każdy od samego startu odbiera status powszechnego usera. Nie trzeba wyrabiać sobie nie wiadomo jakiej renomy, aby partycypować w dyskusji ? my jesteśmy zwyczajni. Pożądasz przystąpić do nowej unii wymiany dyskursu? Nie wahaj się, zaakceptujemy każdego.
  http://www.unia.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Forum o Green Day i artyście Billie Joe Armstrong

  Forum o Green Day i artyście Billie Joe Armstrong
  Wiele osób z Was być może wie co to zespół Green Day. Ci co nie za bardzo wiedzą, pośpieszam z objaśnieniem. Jest to Punk Rockowy zespół, który gra również rock alternatywny i inne odmiany muzyki, mocno związane z rockiem. Ich piosenki są pełne, utwory są pełne, muzyka jest pełna radości oraz energii. Wszystko to sprawia, że Green Day jest entuzjastycznie słuchany wzdłuż i wszerz, a dzisiaj może zdobyć ogromną chmarę fanów również w Polsce.
  http://forum.greendaypolska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Raspberry Pi

  Raspberry Pi
  PicoBoard.pl to forum internetowe uruchomione przez firmę The Camels, funkcjonującą na rynku od 2008 roku. Wśród użytkowników forum znajdują się osoby zainteresowane tematyką minikomputerów, takich jak Raspberry Pi czy ODROID X. W serwisie przedstawiane są artykuły dotyczące tematyki instalacji systemów operacyjnych, picopłytek czy programowania minikomputerów. Informacje pozyskane za pośrednictwem serwisu stanowią cenne źródło wiedzy tak dla prywatnych użytkowników, jak i dla firm związanych z branżą IT.
  http://picoboard.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zajrzyj na forum związane z Windows

  Zajrzyj na forum związane z Windows
  Szukasz pomocy związanej z systemem Windows? W takim razie dobrze trafiłeś, albowiem do Twojej dyspozycji przeznaczone jest forum związane z tematyką Windows. Poznasz wiele tajników odnoszących się do systemów Windows, oraz uzyskasz pomoc i odpowiedź na udzielone pytania. Jeśli szukasz darmowego forum o systemach operacyjnych Windows, trafiłeś w samo sedno. Wykorzystaj pomoc użytkowników, oraz spraw aby Twój Windows był w dobrej kondycji. Zapraszamy wszystkich, przyszłych użytkowników Windowsa!
  http://winhelp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt