Fora dyskusyjne
 • Pandanda - Forum o grze

  Pandanda - Forum o grze
  Polskie forum o grze multiplayer dla dzieci - Pandanda. Nowości oraz informacje dotyczące Pandanda. Triki, hacki, poradniki, artykuły do gry. Stwórz swoją Pandę i dołącz na wyspę pełną niespodzianek! Zmieniaj ubrania, kolory, kup zwierzaka i udekoruj swój domek na drzewie. Wiele konkursów z nagrodami, wirtualne pieniądze.
  http://pandanda.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Forum dla Gimnazjalistów

  Forum dla Gimnazjalistów
  Wielotematyczne forum dla polskich Gimnazjalistów. Niespotykane oraz oryginalne forum. Chcesz się podzielić z nami Twoimi sposobami na szybką naukę? Nie wiesz gdzie się wybrać po gimnazjum? Zajrzyj na eGimbusa! Egzaminy gimnazjalne, pogawędki, pomoc w zadaniach domowych, efektywna i szybka nauka, ściągi...
  http://egimbus.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Serwis informacyjny dla mieszkanców Peterborough i okolic

  Serwis informacyjny dla mieszkanców Peterborough i okolic
  Strona informacyjno - społecznościowa, na której znajdą Pastwo codziennie nowe wiadomości z miasta, wiadomości ze sportu, informacje kulturalne, kursy waluty, informacje o Polskiej szkole, pogoda. Oprócz tego darmowe ogłoszenia, porady i dyskusje , mieszkania, pracy oraz wszystkiego co związane jest z życiem w Naszym miesicie. Mogą Państwo udzielać się na forum omawiać plusy i minusy Życia w tym mieście lub poznawać nowe osoby których jeszcze nie zdążyliśmy poznać mieszkając tutaj.
  http://peterboro.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Forum technologiczno kulturowe

  Forum technologiczno kulturowe
  CA to projekt mający na celu zrzeszenie młodych, kreatywnych ludzi, interesujących się szeroko pojętą informatyką. Takie osoby są często niedoceniane i dyskryminowane w internecie z powodu wieku. My chcemy udowodnić, iż młodsze pokolenie też potrafi tworzyć kreatywnie, że nie jest gorsze od tych starszych.
  http://www.creative-artist.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ściąganie plików

  Ściąganie plików
  Zapraszamy na nasze forum, gdzie dowiecie się szczegółowych informacji o rapidshare, torrentach oraz o pobieraniu plików z Internetu. Aby móc wypowiadać się na forum zarejestruj się na stronie, proces rejestracji trwa zaledwie kilkanaście sekund. Serdecznie zapraszamy.
  http://precyl.net
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt