Aktualności
 • info350

  info350
  Wiadomości, fakty, newsy to, to czego wszyscy codziennie szukamy włączając radio telewizor kupując prasę i wchodząc do internetu. Portal nasz zawiera mnóstwo informacji z kraju i ze świata z takich dziedzin życia jak: polityka, gospodarka, sport, nauka, rozrywka, plotki z życia gwiazd, komputery, internet, motoryzacja, film itp. Zapraszamy do spędzenia wolnych chwil na naszych stronach.
  http://info-dzien.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wortal PCport.pl - Nowości ze świata komputerów, elektroniki i oprogramowania.

  Wortal PCport.pl - Nowości ze świata komputerów, elektroniki i oprogramowania.
  PCport.pl zapewnia aktualne newsy poruszajce tematy: sprzętu komputerowego, oprogramowania, internetu, gier i rozrywki. Poprzez PCport.pl znajdziesz informocje o debiutujących laptopach, smartfonach, tabletach, komputerach i wiele innych ciekawych działów, które Cię zainteresują. Jeżeli chcesz poznać informacje, co słychać w branży wytwórców sprzętu i oprogramowania komputerowego, oraz urządzeń elektronicznych to z wielką radością zapraszamy. Na PCport znajdziesz nie tylko wiadomości o tym co zjawia się na rynku, ale też artykuły i poradniki związane z tym wszystkim, co dotyczy sprzętu komputerowego, elektroniki i oprogramowania. Dowiesz się też co warto nabyć i w jakiej cenie.
  http://www.pcport.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Artykuły ogólnotematyczne

  Artykuły ogólnotematyczne
  Nowy portal z artykułami ogólno tematycznymi. Zapraszamy do wpisywania tylko unikalnych i wartościowych tekstów. Użytkownicy odnajdą tu porady, artykuły oraz nowości z różnych dziedzin. Jeżeli chcesz poczytać o ciekawych zjawiskach wejdź na nasz portal i korzystaj z wiedzy jaka na nim jest. Jeżeli masz coś ciekawego do przekazania również możesz do nas dołączyć. Wystarczy się zarejestrować aby móc dodawać artykuły
  http://przedostatni.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Android News

  Android News
  Znajdziesz tu najnowsze wiadomości na temat mobilnych systemów. Dowiesz się jak zdjąć sim-lock oraz poprawnie wykonać jailbreak urządzenia wspierane przez system iPhone OS. Są to na przykład: tablety iPad, iPhone, iPod Touch oraz Apple TV. Można tu również przeczytać czym różnią się smartfony znanych producentów od ich chińskich odpowiedników. Znajduje się tu również wiele informacji na temat historii, powstania, twórców oraz idei i zastosowań poszczególnych platform. To jednak nie wszystko: myOS.pl to również częste testy sprzętu. Opisujemy zarówno stare jak i świeże modele.
  http://myos.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt