Gry
 • diablo 2 forum

  diablo 2 forum
  Diablo 2 forum jest to społeczeństwo młodych ludzi, którzy szukają wspólnej zabawy oraz wzajemnego pomagania sobie. Fora internetowe gier komputerowych staja się coraz bardziej popularne. Forum diablo 2 oferuje mase profitów tj. handel przedmiotami tak jak na allegro, czyli możliwość wystawienia aukcji oraz opcji kup teraz, pomocy w zdaniach lub podpowiedziach jak poprawnie grać czy jak dobrze uzbroić postać.
  http://forum.d2traders.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Little Polish - warcaby

  Little Polish - warcaby
  Little polish to bezpłatny program (gra) autorstwa Piotra Belinga grający w popularne w Polsce warcaby Brazylijskie (klasyczne, 8x8 z międzynarodowymi zasadami). Główne jego cechy to: możliwość gry przeciwko komputerowi, silna sztuczna inteligencja (używająca szybkiego, zorientowanego bitowo generatora ruchów, PVS, quiescent search, algorytmu aspirującego okna, tablicy transpozycji, bazy debiutów i końcówek), narzędzia do analizy (drzewo gry), nieduży rozmiar pliku wykonywalnego, nie wymaga instalacji.
  http://warcaby.w8.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Rozliczenia z NFZ Łódź - profesjonalnie

  Rozliczenia z NFZ Łódź - profesjonalnie
  Nasza firma pomaga gabinetom lekarskim pozyskiwać środki finansowe od Narodowego Funduszu Zdrowia na realizację świadczeń medycznych w ramach publicznej służby zdrowia. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie współpracy gabinetów z NFZ. Pomagamy również w zakresie rocznej sprawozdawczości do Głównego Urzędu Statystycznego i Ministerstwa Zdrowia. Działamy na terenie Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.
  http://rozliczenia.w8.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Piotr Beling - strona domowa

  Piotr Beling - strona domowa
  Strona domowa Piotra Belinga. Informatyka z wykształcenia, zawodu i wyboru, a także amatora gry w brydża. Zawiera ciekawe publikacje i darmowe (zazwyczaj freeware i open source) oprogramowanie stworzone przez autora. Tematyka strony i opublikowanych na niej materiałów to: programowanie, gry logiczne (głównie warcaby i brydż), sztuczna inteligencja, a także wiele, wiele innych informacji z dziedziny matematyki i informatyki. Strona zawiera stworzone przez autora liczne programy użytkowe, przydatne narzędzia, gry komputerowe, wizualizacje, oraz kolekcję odnośników do wybranych stron z podobnych dziedzin.
  http://qwak.w8.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
Tegola. Tegola oferuje najwyższej jakości pokrycia dachowe.
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt