Gry
 • diablo 2 forum

  diablo 2 forum
  Diablo 2 forum jest to społeczeństwo młodych ludzi, którzy szukają wspólnej zabawy oraz wzajemnego pomagania sobie. Fora internetowe gier komputerowych staja się coraz bardziej popularne. Forum diablo 2 oferuje mase profitów tj. handel przedmiotami tak jak na allegro, czyli możliwość wystawienia aukcji oraz opcji kup teraz, pomocy w zdaniach lub podpowiedziach jak poprawnie grać czy jak dobrze uzbroić postać.
  http://forum.d2traders.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Little Polish - warcaby

  Little Polish - warcaby
  Little polish to bezpłatny program (gra) autorstwa Piotra Belinga grający w popularne w Polsce warcaby Brazylijskie (klasyczne, 8x8 z międzynarodowymi zasadami). Główne jego cechy to: możliwość gry przeciwko komputerowi, silna sztuczna inteligencja (używająca szybkiego, zorientowanego bitowo generatora ruchów, PVS, quiescent search, algorytmu aspirującego okna, tablicy transpozycji, bazy debiutów i końcówek), narzędzia do analizy (drzewo gry), nieduży rozmiar pliku wykonywalnego, nie wymaga instalacji.
  http://warcaby.w8.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Rozliczenia z NFZ Łódź - profesjonalnie

  Rozliczenia z NFZ Łódź - profesjonalnie
  Nasza firma pomaga gabinetom lekarskim pozyskiwać środki finansowe od Narodowego Funduszu Zdrowia na realizację świadczeń medycznych w ramach publicznej służby zdrowia. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie współpracy gabinetów z NFZ. Pomagamy również w zakresie rocznej sprawozdawczości do Głównego Urzędu Statystycznego i Ministerstwa Zdrowia. Działamy na terenie Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.
  http://rozliczenia.w8.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Piotr Beling - strona domowa

  Piotr Beling - strona domowa
  Strona domowa Piotra Belinga. Informatyka z wykształcenia, zawodu i wyboru, a także amatora gry w brydża. Zawiera ciekawe publikacje i darmowe (zazwyczaj freeware i open source) oprogramowanie stworzone przez autora. Tematyka strony i opublikowanych na niej materiałów to: programowanie, gry logiczne (głównie warcaby i brydż), sztuczna inteligencja, a także wiele, wiele innych informacji z dziedziny matematyki i informatyki. Strona zawiera stworzone przez autora liczne programy użytkowe, przydatne narzędzia, gry komputerowe, wizualizacje, oraz kolekcję odnośników do wybranych stron z podobnych dziedzin.
  http://qwak.w8.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Zabrze Zespoły taniec Katalog stron Katalogi firm Katalogi stron Prace licencjackie Prace magisterskie Prawo
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt