Gry
 • Mecz? Koncert? Impreza? Powiemy Ci gdzie i kiedy.

  Mecz? Koncert? Impreza? Powiemy Ci gdzie i kiedy.
  kiedygdzie.co to portal w którym każdy może znaleźć, a także umieścić informację o dowolnych wydarzeniach. Zawiera wszelkiego rodzaju imprezy: sportowe, kulturalne, naukowe, itd. Informacje o wydarzeniach prezentowane są w przejrzystej formie. Podany jest czas rozpoczęcia wydarzenia, zaś miejsce gdzie się odbędzie zaznaczone jest na mapie. Portal umożliwia szybkie znalezienie wydarzeń które odbędą się w zadanym miejscu i czasie.
  http://kiedygdzie.co/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bridge Calculator - analiza dla brydża

  Bridge Calculator - analiza dla brydża
  Bridge Calculator to darmowy (freeware) program wykonujący obliczenia związane z grą w brydża. Własności aktualnej wersji: błyskawicznie rozwiązuje problem gry w otwarte karty (ang. double dummy problem), tj. wyznacza ilość lew po zagraniu każdą z posiadanych przez wistującego/dokładającego kart przy założeniu bezbłędnej gry wszystkich uczestników w dalszej części rozgrywki, umożliwia analizę dalszych scenariuszy.
  http://bcalc.w8.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • e-key.eu - World of Warcraft, Warhammer, Sims 3, Prepaid Games

  e-key.eu - World of Warcraft, Warhammer, Sims 3, Prepaid Games
  Jeśli jesteś zagorzałym fanem gier komputerowych oraz pragniesz co rusz grać w nowe, ciekawe gry? Dobrze trafiłeś, ponieważ w naszym sklepie internetowym znajdziesz gry jakie tylko chcesz. Polecamy w szczególności kultową grę, jaka jest na pewno Warcraft, czy też Call of Duty, które cieszą się wielką popularnością. Konkurencyjne ceny pozwolą Tobie cieszyć się z zakupów u nas. Zapraszamy serdecznie do zakupów.
  http://www.e-key.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
Skup ziół. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, Skup ziół , surowce zielarskie.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt