Gry
 • Mecz? Koncert? Impreza? Powiemy Ci gdzie i kiedy.

  Mecz? Koncert? Impreza? Powiemy Ci gdzie i kiedy.
  kiedygdzie.co to portal w którym każdy może znaleźć, a także umieścić informację o dowolnych wydarzeniach. Zawiera wszelkiego rodzaju imprezy: sportowe, kulturalne, naukowe, itd. Informacje o wydarzeniach prezentowane są w przejrzystej formie. Podany jest czas rozpoczęcia wydarzenia, zaś miejsce gdzie się odbędzie zaznaczone jest na mapie. Portal umożliwia szybkie znalezienie wydarzeń które odbędą się w zadanym miejscu i czasie.
  http://kiedygdzie.co/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bridge Calculator - analiza dla brydża

  Bridge Calculator - analiza dla brydża
  Bridge Calculator to darmowy (freeware) program wykonujący obliczenia związane z grą w brydża. Własności aktualnej wersji: błyskawicznie rozwiązuje problem gry w otwarte karty (ang. double dummy problem), tj. wyznacza ilość lew po zagraniu każdą z posiadanych przez wistującego/dokładającego kart przy założeniu bezbłędnej gry wszystkich uczestników w dalszej części rozgrywki, umożliwia analizę dalszych scenariuszy.
  http://bcalc.w8.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • e-key.eu - World of Warcraft, Warhammer, Sims 3, Prepaid Games

  e-key.eu - World of Warcraft, Warhammer, Sims 3, Prepaid Games
  Jeśli jesteś zagorzałym fanem gier komputerowych oraz pragniesz co rusz grać w nowe, ciekawe gry? Dobrze trafiłeś, ponieważ w naszym sklepie internetowym znajdziesz gry jakie tylko chcesz. Polecamy w szczególności kultową grę, jaka jest na pewno Warcraft, czy też Call of Duty, które cieszą się wielką popularnością. Konkurencyjne ceny pozwolą Tobie cieszyć się z zakupów u nas. Zapraszamy serdecznie do zakupów.
  http://www.e-key.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2007 - Kontakt