Gry

 • Portal o grach mmorpg

  Portal o grach mmorpg
  Portal o grach mmorpg (massive multiplayer online role playing game). Recenzje, zapowiedzi, screeny, zdjęcia, pliki, blogi, beta testy, rankingi. Wszystko to znajduje się na stronie i dotyczy zarówno płatnych jak i darmowych gier mmorpg. Nie wiesz w co zagrać? Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o swojej ulubionej grze ? To miejsce jest dla Ciebie. Zapraszamy!
  http://mmofans.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gry dla dzieci

  Gry dla dzieci
  Bezpieczne gry dla dzieci. Gry dla dzieci, zagraj w setki najlepszych i darmowych gier, darmowe gry online dla każdego, szczególnie polecamy gry dla dzieci. Znajdziecie u nas dokładnie to czego potrzebujecie do rozerwania się i polepszenia sobie humoru. Gry u nas nie tylko wspaniale bawią, ale także uczą i rozwijają.
  http://www.gry-dla-dzieci.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • FORUM elfbot

  FORUM elfbot
  Forum poświęcone tematyce botów do tibii. Dotyczy zagadnień związanych z Elfbot NG, TibiaBot NG jak i BlackdProxy. Na forum również można znaleźć informacje na temat OTS silniki jak i mapy. Forum posiada zbiór poradników do tibii oraz obszerny dział poświęcony unikalnym skryptom oraz waypoint'om.
  http://www.tibiahelp.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • darmowe gry do pobrania

  darmowe gry do pobrania
  Na stronie można znaleźć darmowe gry do pobrania. Gry podzielone są na kategorie: FPS, karciane(pasjanse, poker i inne), MMORPG, planszowe(szachy, warcaby, backgammon ), platformowe, strategiczne(czasu rzeczywistego i turowe), wyścigowe - od klasycznych gier rajdowych do kosmicznych wyścigów pojazdami rakietowymi - i zręcznościowe różnego typu. Nowe gry dodawane są co tydzień. Każda gra posiada opis, zdjęcie i link który umożliwia pobranie. Gry są na licencjach freeware lub OpenSource, więc są całkowicie darmowe.
  http://gry.perpixel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt